Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az eszméletvesztésem miért...

Az eszméletvesztésem miért töltött el nyugodtsággal és miért lettem boldogtalan miután felkeltem?

Figyelt kérdés
Még múlt héten vesztettem el az eszméletemet pár másodpercre, anyám talált rám. Azt vettem észre, hogy szó szerint szinte rosszul éreztem magamat, amikor felkeltem és vissza akartam volna menni abba az állapotba. Úgy éreztem, hogy erőszakkal akar a sors életben tartani. Ami teljesen érthető, mert a karrieremben (nulla megtakarítás és évek óta tartó céltalan tanulás) és párkapcsolati téren (szűz vagyok) is csupa kudarc az életem. Annyira jó lett volna meghalni és sosem felkelni, de sajnos nem jött össze. Van-e köztetek olyan aki már átélt hasonlót és volt olyan pont amikor sajnálta, hogy sikerült felkelnie?

2018. febr. 23. 17:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugyanitt kérdezem, hogyan lehet végleges eszméletvesztést generálni, ami ennyire nyugodt és fájdalommentes?
2018. febr. 23. 17:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érezted, hogy milyen nyugis vagy, akkor talán nem is voltál eszméletlen nem? Eszméletvesztésnél csak annyit tapasztalsz, hogy egyszer még állsz, aztán egyszercsak fekszel a földön és nemérted, hogy tudtál ilyen gyorsan pozíciót váltani (okés, azért ez elég sarkos, mert az eszméletvesztés előtt szokott némi rosszullét lenni, ami jelzi, hogy itt valami nem lesz oké).
2018. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2: Azt hittem egyértelmű lesz. -_-

Szóval azért volt nyugis, mert semmire nem emlékeztem és olyan volt mint egy komoly alvás, de amint felkeltem egyből tudtam, hogy megint itt vagyok ebben a rohadt életben.

2018. febr. 23. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor semmi értelme, csak aludj el, úgyis nem sokára 8 óra :)
2018. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt egy nagyon érdekes Frei dosszié rész, amiben a halál közeli élményről beszéltek. A riportban szereplők egyhangúan azt mondták, jó érzés töltötte el őket... Az egyik öngyilkossággal probálkozott csak, hogy újra érezhesse, de akkor már nem olyan volt. Elmondásuk szerint, melegséget, szeretetet éreztek.

Szerintem tök érdekes

2018. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Hát igen, megint más amikor a test mondja fel az unalmast és az, amikor magam akarom kicsinálni a testemet megküzdve az életösztönökkel. Előbbi az igazi megváltás, utóbbi meg maga a földi pokol.
2018. febr. 23. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

E folyamat jobban hasonlít a halálhoz, mint az elalvás. És hogy az elalvás hogyan köthető a felszabadult nyugalom érzethez? Na ez az, amit ide biztosan nem fejtek ki neked.

A boldogtalanságod, egyértelmű, sőt te is megválaszoltad. Mert e nyugalomnak vége lett.

Lényeg, hogy e folyamat nem csak, hogy alternatívan dob téged egy kényszer álmodásba, de maga a folyamat miatt, nálad a kis elméd egy "itt a vég, csak léteznem kell" állapotba merült. Ami ha lenne spirituális tudásod, értenéd, miért is hihetetlenül élvezetes, nyugalmas, otthonérzet.

Továbbá igen, a sors tart életben, ne is dolgozz ellene, inkább vele s dolgozz magadon.

Várunk haza. ))


2#, Nem tudod, hogyan működik az elme. Ezek mind folyamatok. Egyáltalán nem úgy van, ahogy leírod. Attól még, hogy a sok gyakorlatlan elme így emlékszik, nem azt jelenti, hogy ez történik. a hangulatok bőőven érezhetőek.., amire a kérdező is egy bizonyíték.

2018. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert nem akarsz élni. És azért nem akarsz, mert rossznak érzed az életed. Szívesebben lennél inkább kómában is, csak ne kelljen "élned". Persze az sokkal könnyebb lenne, mint próbálkozni jobban élni, de amint az ember kisiránkozta magát azon, hogy az élet milyen nehéz és rossz, muszáj belevágni...
2018. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én voltam kómában és haragudtam mikor felébresztettek..
2018. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az élet is csak egy kómás látomás.
2018. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!