Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rugdossák szét az...

Miért rugdossák szét az emberek a hóemberünket?

Figyelt kérdés
Mindig amikor építünk hóembert a lakótelepi házunk elé szétrugdossák másnapra. Ez miért van? Mi vesz rá embereket arra, hogy egy szép hóembert megöljön? Mi ebbe a kegyetlen gyilkosságban a haszon nekik? Engem nagyon szomorúvá tesz, hogy a hóemberünket ami nem is volt 1 napos szétszedték, méghozzá kb 1 órán át építettük. Kérlek segítsetek megtalálni a választ, és aki élvezetet lel a hóember bántalmazásban az is jelezze kegyetlen tettének okát. Előre is köszönöm, vegyük komolyan a hóember gyilkosságokat.

2018. febr. 23. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
én is ezen elcsodálkozom, miért kell valamit tönkretenni ami szép és jó O.o
2018. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

A minap jutott nekem is eszembe az, hogy miért nem jó úgy valami, ahogy van, amikor egy összetört telefonfülke mellett haladtam el. Sajnáltam, mint te a hóembered, pedig a fülkéhez nem fűznek érzelmi szálak, és értetlenül állok a rombolás indítékát illetően.

Nincs mit tenni, új hóembert kell kreálni!

2018. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Én elég békés ember vagyok, szinte semmi nem hozza elő az agressziót belőlem, de a hóemberek láttán ösztönszerűen jön a késztetés, hogy ezt szét kell rúgni. Kellően erős, hogy kihívást jelentsen, de annyira nem, hogy sérülést okozzon, egy kis testedzésnek is elmegy, ha kellően masszív hóemberről van szó.

Viszont, ha egy kreatív, profin megmunkált hóembert látnék, akkor azt nem bántanám, ez csak a 2 vagy 3 egymásra rakott golyó jellegűekre vonatkozik.

2018. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
#3 Micsoda "személyválogatás" :)
2018. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Szegény kis hóember :( Az emberek gonoszak és lelketlenek , azért rugdossák szét....
2018. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Irigyek, mert ők nem tudnak olyan szépet építeni...

Amúgy szerintem tegyél a hóember elé táblát és írd rá, hogy: Ne rúgj belém!

Vagy ilyesmit.

2018. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
De jó nektek, nálunk még a hó sem maradt meg :(
2018. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Általában ilyen kis görcs majmok, mint a 3-as, azt hiszik, ettől lesznek erősek, ha valamit szétvernek. Remélem van otthon valami apjuk, aki kellőképpen stresszben tartja őket.
2018. febr. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En az ilyen 3asoknak rugnam szet a toket barbar
2018. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó kettőnek üzenném, hogy pont ti vagytok az agresszív, barbárok, ha ilyen apróság miatt képesek lennétek egy embertársatokat bántani, vagy legalábbis ennyi gyűlöletet tud kiváltani belőletek.

Azoknak akik meg lepontoztak, figyelmükbe ajánlom, hogy én voltam az egyetlen aki a kérdésre válaszolt, úgyhogy inkább a sok "pray for hóember" jellegű választ kellene lepontozni, hiszen csak off-oltak.

3-as voltam

2018. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!