Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 21 évesen miért kérik el még...

21 évesen miért kérik el még mindig a személyimet?

Figyelt kérdés

Bementem apámnak cigit venni, mert megkért rá.

Erre nagyon bunkók voltak, meg vagy, számoltam 5 percig nézegette a személyimet. Ha neki úgy tetszik... De bunkónak nem kellene lenni.


2018. febr. 25. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem nézel ki felnőttnek, ennyi.

Anno tőlem is elkérték..

2018. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tőlem és a 23 éves páromtól is mindig elkérik.. (21N)
2018. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a legtöbb ember nem sokat változik az évek alatt ilyen fiatal korban.Tehát az aki 20- nak néz ki, lehet akár 16 vagy 26 éves is.

Nekem még 27 évesen is elkérték egyszer.

Most 40 vagyok.Mostmár nem kérik el.:(

2018. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult és én is sértésnek vettem.


Viszont mint az előttem lévő hozzászóló írt szomorú szmájlival. Valóban addig jó, míg elkérik tőled. Ez lehet bók is!

2018. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De vagy 5 percig nézegettek, 14 éves képem van.

Hát tényleg nem nézek ki annyinak.

2018. febr. 25. 10:13
 6/7 Metionin ***** válasza:
Én idén tavasszal a 28-ba lépek de egy cidert nem tudok venni a kocsmában anélkül hogy a pultos arcába ne tolnám a személyit. Dohányboltba nem járok, párszor szaladtam be ásványvízért de még be se tettem az egész testem az ajtón, már odaböfögte az eladó hogy kifele, nem látod hogy kölkök nem jöhetnek be? Utána a személyimet toltam be először az ajtón. Bár volt olyan is hogy meggyanúsítottak hogy nem az enyém hanem a nővéremé. Ami nincs.
2018. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se hitték el, hogy az enyém, azért nézte sokáig.
2018. febr. 25. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!