Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok, ha nem...

Normális vagyok, ha nem vagyok bulizós, nem voltak vitáim a szüleimmel, nem vagyok balhés, nem hiszek a politikának és nekem nem jönnek be a Szürke ötven árnyalata filmek?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, kilógok a sorból, mert nincsenek szélsőséges dolgaim. Soha nem voltam problémás, sem gyerekként, sem felnőttként. Kiskoromban nem üvöltöztem, még udvari játék közben sem, nem verekedtem, nem aláztam iskolatársaimat. Mivel erős alkatú voltam és sportoltam, engem sem piszkált senki. Szüleimet szerettem/szeretem, kamaszkori vitáim sem voltak.

Mindig csak egyszerűen teszem a dolgom, élem az életem.

A manapság divatos Szürke ötven árnyalatát feszengve néztem végig. Engem inkább zavart, mint hogy izgatott volna. Még a főszereplő csaj szép testét sem tudtam igazán élvezni, mert nem tetszett, amit művelt a pasi.

A politikától nem veszem be ezeket az agymosó szövegeket sem. Mivel olvasott ember vagyok (ami manapság szintén különcség) jól látom, mit művelnek a politikusok. Semmit nem változtak Róma óta.

A más nemzetiségűekkel, vallásúakkal, mondhatom menekültekkel, bevándorlókkal sincs bajom. Emberek, mint bárki más! (persze a terrorizmus az más kérdés)

Én vagyok különc, vagy hülye, hogy nem értem ezt a mai világot?



2018. febr. 25. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért ennyire ne érezd magad különlegesnek. :)
2018. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ciki vagy!
2018. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi, nincs veled semmi baj. De én ismerek sok más, hozzád hasonló embert.
2018. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen, te normális vagy, de az emberiség nem.


Egyébként nyílván neked is vannak rossz tulajdonságaid (amire kíváncsi lennék), de leírásod alapján szimpatikusnak tűnsz.

2018. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
normális vagy
2018. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerūen csak fárasztó vagy. Ki mondta, hogy nem vagy normális, szerinted kit érdekel az életed, amit itt büszkén regénybe foglaltál? Írd ki a facebook profilodra, bemutatkozásképp. Minek errõl kérdés??-,-
2018. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen átlagos kamasz vagy, aki szeretne különlegesnek tűnni.
2018. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen normális vagy, minden átlagos tini azt gondolja magáról, hogy különleges és mások felett ítélkezik. Akkor leszel az, ha nem állsz le ilyen dolgoknál, hogy Szürke ötven árnyalata.

De hogy megnyugtassalak: igen, becsülendő hogy jó a kapcsolatod a szüleiddel, bár hidd el, ha egy gyerek problémás annak oka van. Örülj, hogy normális szülőket kaptál.

2018. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
57%

Szerintem gáz hogy nem drogozol iszol 14 évesen...


Viccet félretéve nem értem miért lenne baj hogy jó gyerek voltál.

2018. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!