Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyi negatív adottság elég...

Ennyi negatív adottság elég ahhoz, hogy valakinek egyáltalán ne legyenek emberi kapcsolatai, és kiközösítsék mindenhonnan?

Figyelt kérdés

Nincs semmi különösebb hobbija, érdeklődési köre, amiről érdemi módon el tudna beszélgetni a másikkal.

Nincsenek önálló gondolatai (maximum rosszindulatú megjegyzések), nem tud semmiről tartalmasan elbeszélgetni, maximum hétköznapi dolgokról beszél és arról, hogy ő mit csinált, mi történt vele és a másiktól kérdezget.

Nincs életcélja, semmi elképzelése mi lesz vele a jövőben, mit fog csinálni.

Nagyon komor, fapofával ül, fapofával megy, nem látni mosolyogni, nevetni soha.


Ez mind így okozhatja azt, hogy valakinek nincs egyetlen kölcsönös emberi kapcsolata se, és az emberek inkább kerülik minthogy ismerkedjenek, barátkozzanak vele?


2018. febr. 25. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég nehéz így.


Viszont, ha bennem lenne elég önbizalom, én megpróbálnám.


Valami oka kell lenni annak, hogy az ember ilyen legyen / ilyenné válljon. Lehet, ha barátkoznék vele, akkor azáltal nekem is lehetne egy értékesebb barátságom.


Ki tudja?


Viszont olyan emberekre, akik évekig nem tudnak és vagy akarnak fejlődni és lehúznak, nincs szükségem nekem sem.

2018. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem már a fele is elég (főleg ez a része: "Nincsenek önálló gondolatai (maximum rosszindulatú megjegyzések)"), hogy ne akarjak egy ilyen emberrel szóbaállni.
2018. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég, még sok is.
2018. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen voltam en is, hat elegge megvaltoztam

Nemtudom hogy most magadat irtad e le de ha igen akkor annyit tudnek mondani hogy probalj meg pozitivabb lenni es nyiss masok fele mert mashogy nem lesznek barataid es nem fogsz megvaltozni

2018. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez bőven elég. Nem hiszem hogy azért nem hívna senki mert utálnának. Pusztán felejthető vagy.

Emellett le lehet pontozni, de én is igyekszek céltudatos és szorgalmas emberekkel körülvenni magam. Ők feljebb húzzák az embert. Amilyen személyiséget te itt leírtál az inkább lehúzza a társait.

2018. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az okokat kell megkeresni, hogy miért vált ilyenné. Először ezzel kell kezdeni valamit. Majd fokozatosan megnyílik, ha ezen túl lenne.
2018. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!