Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egész...

Miért van az hogy egész hétvégén itthon vagyok nem is nagyon csináltam semmit mégis olyan fáradt vagyok még mindig?

Figyelt kérdés
Tételeket csináltam meg fát hoztam be kb ennyi am csak döglöttem egész hétvégén semmihez nem volt kedvem és mégis fáradt maradtam. Semmi kedvem menni holnap.

2018. febr. 25. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ismerős az érzés, párszor velem is előfordult már. Keress magadnak egy hobbit, amit élvezel. Ha stresszes időszakod van, akkor viszont a stressz úgyis le fog szívni, ilyenkor sokat segít ha tudatosítod, hogy most egy darabig nehéz lesz, de utána megi.t minden rendeződik. Kitartást!
2018. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szellemi fáradság lecsapódhat fizikálisba is. Vagy: a szervezeted valamit hiányol (vitamin), és így jelez. Nekem "tételes" időszakban a konzervkukorica volt a hiányom:).
2018. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
azért vagy fáradt mert nem csináltál semmit. Edz, fuss vagy csinálj valamit amitől ténylegesen elfáradsz, másnap teljesen jól leszel
2018. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!