Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok amikor megláttok...

Mit gondoltok amikor megláttok egy nagyon vékony, feltehetőleg anorexiás embert?

Figyelt kérdés
Undorítónak találjátok?
2018. febr. 25. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. Ő mit gondol a 30ezres levis farmeromról? Na ugye
2018. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekem van nagyon vèkony lány ismerősöm,ha valaki nem ismeri azt mondja róla hogy anorexiás,pedig saját bevallása szerint annyit zabál mint egy ló,csak egyszerüen ilyenek a gènjei,mondjuk nekem bejönnek az ilyen lányok,nem tudom mièrt de szeretem a vèkonyakat..😊
2018. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Igen, borzalmas visszataszító, pont mint a túlsúlyos emberek
2018. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Már boccs. Akármilyen idegen embert meglátok, nem gondolok az égvilágon semmit. Nem találom undorítónak pusztán ennyi miatt, és nem tudhatom, hogy mitõl válik valaki ilyenné, betegség miatt vagy saját akaratából, beteges fogyókúra eredménye-e? Sosem szoktam véleményt alkotni ismeretlen emberrõl elsõ ránézésre. Inkább viselkedésformák váltanak ki belõlem undort, mintsem betegségek vagy testalkat.
2018. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy lehet beteg szegény. Pl pajzsmirigy gond stb.
2018. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Undorhoz hasonló, vagyis inkább ilyen hangyázás a gerincemen. Anorexiásat nem láttam, de nyáron az ilyen 6-10 éves vékony gyerekek inas karjait látva rosszul vagyok. Hogy az csak csont és bőr, hogy meri az anyja megfogni, nem fél, hogy szétesik?
2018. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
92%
Őszintén szólva semmit. Én évekig voltam olyan sovány, hogy mindenki anorexiásnak hitt pedig csak nem tudtam hízni. Most se vagyok egy telt de 10 emberből már csak 3 kérdezi meg hogy beteg vagyok-e, nem mind a 10 mint régen. Nekem ez anno nagyon rosszul esett, emiatt én sosem néznék így egy hasonlóan sovány emberre.
2018. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Mindenkinek megakad a tekintete az átlagtól nagyon eltérőkön,de én személy szerint inkább mással kezdek foglalkozni,vagy más felé nézek.

Bárkinek lehetnek problémái,vagy ilyenek a génjei,nem rám tartozik az oka.

Ha például látunk egy átlagos testű izompólós pr0lit köpködni,szemetelni,ordítozni az tényleg undorító.

2018. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

#7: Velem is ugyanez van. Nincs semmilyen betegségem, mert voltam kivizsgáláson is. Hiába eszek,nem hízok. Igaz a szüleim is ilyenek szóval nyilván nem lehetek 200 kg.

Nem is vagyok válogatós kaják terén. Rendesen étkezek.

Rengetegen bántottak emiatt, odáig fajult a helyzet hogy minden nap elmondták hogy egyek már végre mert össze vagyok szakadva. Aztán mindenkinek magyarázkodtam hogy semmi bajom. Majd egy idő után már minden este sírtam annyira megviselt lelkileg. Nyáron nem mertem bikinit sem felvenni. Hormon tartalmú gyógyszereket akartam elkezdeni szedni amitől nagyon meghíznék de szerencsére a szüleim nem engedték.

Szóval akik undorral néznek valakire azért mert kövér/sovány gondolkodjanak el magukon. Sosem tudni hogy az adott ember miért éppen olyan.

Engem is halálra szekálhatnak attól nem fogok hízni.

Egyébként 162 cm vagyok és 50 kg. Nem tűnök anorexiásnak, csak vékony vagyok. Viszont ezekkel a megnyilvánulásokkal sok embert nagyon meg lehet bántani... Mindenkinek van hibája, senkinek sem tökéletes a külseje!!

23N

2018. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

176cm 45kg voltam vilag eletemben es nagyon sokan beszóltak, hogy nezek ki. Elegem lett es az egeszet atforditottam, elkezdtem modellkedni megjott az onbizalmam ami a kisugarzasomon is meglatszott, es hogyjetek el nagyon sok fiu imadja a vekon csajokat ;)


Szoval ha valakk vekony de csinos, akkor orulok neki, de ha valaki anorexias akkor nagyon rossz emlekek jutnak eszembe ugyanis bolt baratnom aki anorexias volt, es sajnos nem volt szep hosszu elete(bar nem az anorexia miatt)

2018. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!