Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem létezik introvertá...

Tényleg nem létezik introvertált/extrovertált személyiségtípus a valóságban?

Figyelt kérdés

Itt hallottam először, hogy a besorolás hibás, nem létezik két ennyire eltérő személyiségtípus, mindenki a kettő között van.

Nem értek ezzel egyet, vérbeli introvertált vagyok, egyedül érzem jól magam, fáraszt a társaság.


Szerintetek mi a valóság?


2018. febr. 26. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy a skála két szélén nincs senki, mindegyik a kettő között van, csak mindenkinél megvan, hogy melyik irányba húz jobban a személyisége.
2018. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában mindenben így van. Nem lehet ennyire szélsőségesen megítélni egy ember személyiségét. Vannak, akikre jobban jellemző az introvertáltság vagy extrovertáltság, és vannak, akikre kevésbé. De ez nem azt jelenti, hogy akkor ő most csakis 100 %-ban introvertált lehet például.
2018. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a cikk jól leírja.

2018. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

#3 “Szélsőségesen extovertált emberbõl soha nem lesz introvertált, és fordítva”:) Ezzel is nagyon egyet értek, mondhatni szélsõségesen introvertáltnak tartom magam, ez ritkán, vagy szinte soha nem változik.

Nem igaz, hogy “mindenki a kettõ között van”, talán a többség igen, de kívételek is akadhatnak jócskán.

2018. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy az első leírta, én se vagyok teljesen száz százalékig magamba forduló, hiszen muszáj a család, munka miatt emberek közt is lennem, de ha tehetem, akkor egyedül vagyok, nem nagyon érdekel a külvilág. Viszont könnyen barátkozom, amivel pedig extrovertáltba is válthatnék, ha legyőzném az ember undorom néha...
2018. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem értek ezzel egyet, vérbeli introvertált vagyok, egyedül érzem jól magam, fáraszt a társaság."


De ha ket hetig senkihez se szolsz es boltba se mesz emberek koze akkor megiscsak kiderul,hogy "az ember tarsas lény?"

2020. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!