Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok a telet?

Ti is utáljátok a telet?

Figyelt kérdés
Én gyűlölöm. Folyton esik a hó, minden tiszta jég ami miatt közlekedni is igen nehéz...és nagyoon nagyoon hideg van. Olyan lehangoló az egész tél kopasz fák,köd,latyak,sár. Semmi szép nincs benne. Hiába öltözek fel melegen amint kimegyek a hidegbe 2 perc múlva jégkocka lesz belőlem.Mindenki beteg,gyűlölök beteg lenni. Unom már ezt az egészet főleg úgy hogy ezen a héten különösen hideg van. Naponta minimum 1x álmodozok arról hogy legyen már egy kicsit melegebb. Mit szerethet ebben néhány ember?

2018. febr. 26. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon kövérek és érzéketlenek imádják és a kora tavaszt őszt is . Sajnos itt nagyon ingadozik a dolog 1 hét laza esős idő után bő 1 hét havazás volt most meg erős fagyok lesznek .
2018. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Én is utálom.

Szép a hóesés meg a téli táj BENTRŐL. :D

Szerintem azok szeretik akik nem fázósak és nehezen kapják el a betegségeket.

2018. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

És akkor mit mondjak én, most jöttem be, 4 órát voltam kint.

Kb nem érzem a lábfejem, meg a kezeim. :)

2018. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Akkor szerettem amikor először leesett az idei télen a hó. Addig a kemény 1 napig, még hóembert is elkezdtem építeni.

Most már a tököm tele van vele, ráadásul amikor elkezdődtek ezek a jeges napok, még nem számítottam olyan hidegre, ezért nem különösebben öltöztem melegebben, mint addig, hát megfáztam. Meg óriási csalódás volt számomra így majdnem márciusban a -20 fok, amikor már a tavaszi, de inkább nyári gondolataim keringenek... ☀🌷🌹🌻🌱🌴

2018. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Néha engem is zavar a hideg, de aztán belegondolok, hogy pár hónap múlva a klíma nélküli lakásomban nem fogok tudni még az ágyamban sem aludni, mert akkora hőség lesz hetekig, szóval így megtanultam értékelni ezt az időt. Meg aztán mennyi ideig volt hideg idén? 2 hét? Ez semmi...
2018. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Én a nyarat gyűlölöm, ilyenkor vagyok elememben. Sajnos idén már megint alig volt hó, és egyszer sem maradt meg két napnál tovább, pedig a havas tájnál szebb szerintem nincs. A hideget is szeretem, ahogy azt is, ahogy ropog a jeges hó a talpam alatt. Egyedül a latyakot utálom, az is az enyhébb telek hozománya.
2018. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, nyári gyerek vagyok.
2018. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenki mást szeret. Én pl. a nyári melegben érzem igazán jól magam. A téllel, hideggel nem lenne bajom, ha csak egy hónapig tartana, nem fél évig.
2018. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha nagyon hideg van És akkor, ha esik valamennyi hó, de másnap már full olvadásnak indul.
2018. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem. Mindegyik évszaknak megvan a szépsége, és a szarsága is. Nyáron pl utálom hogy izzadok, mint a ló, meg nem tudok aludni, csak ha pofám elé teszem a ventilátort.
2018. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!