Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók és érzéketl...

Miért ilyen bunkók és érzéketlenek az emberek? A többi lent. 👇

Figyelt kérdés

Ma történt amikor az egyik áruházban álltunk sorban a pénztárnál pakoltam a szalagra édesanyámmal (ő előttem állt) mögöttem egy jó nagy darab férfi látta,hogy nem fér oda nincs hely és nem tud pakolni a szalagra dobta a kenyeret amit ő akart venni és ököllel könyökön vágott,nem kért se bocsánatot csak nevetett aztán többször is letaposta a sarkam azt is nevetségesnek találta!

Miért ilyenek a férfiak a nőkkel? Nem is ismerjük egymást és ilyet tesz.. Be van dagadva a fél karom és nagyon fáj is alig bírom mozdítani..

22/N



2018. febr. 26. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Mert hagyod. Oda kellett volna hívni azonnal a biztonsági őrt, torkod szakadtából sikítva, akkor nem mer tovább bántani, biztos, hogy volt tanú is, pénztárnál a kamera is veszi. Az ilyet csak hurcolják meg.
2018. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
29%
Ilyenek vagyunk. Elrintottuk az emberiséget. Ha világbéke lett volna most nem lenne mindenki ilyen bunkó. Egyébként ma jöttem ki a suliból elre egy nagymama jön és majdnem fellök az ajtóban de hátrébbállok erre bepofátlankodik az ajtón rajtam keresztül és meg se köszöni hogy beengedtem.
2018. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

Mert minden férfire megvetéssel nézel-viselkedsz, akkor mit vársz..., amit adsz, azt kapsz;)


Szerinted nem volt hely, de a kenyér mégis elfért, mert földre csak nem dobta a pacák.Tehát, te voltál a totyorgó sz@rógalamb, aki az egész sort kiborította ezzel, mert feltartottad őket.

Legközelebb szedd a lábad s ne a telefonon maszturbálj;)

2018. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Te rontottad el. Annyira meg kellett volna tépned a tökét hogy visítson mint az újévi malac :)
2018. febr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom volt oka rá.

Talán ő meg tudná magyarázni, miért tette.

Azért, mert valaki kis vékony, szépkislány, nem jelentenek automatikus előnyöket sem.

2018. febr. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell mindent nemek szempontjából vizsgálni? Történt egy ilyen eset, és már egyből azt kérdezed, hogy miért ilyenek a férfiak. Itt nem férfiakról meg nőkről van szó, hanem EMBEREKRŐL.
2018. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mi oka volt rá? Gondolkozzatok már! Semmi,nem szóltam neki semmi rosszat! Ti is engem bántsátok,ma voltam orvosnál és eltört! Egy 130kgs ember jó,hogy elbírt egy 58kgs nővel! Gratulálok neki! Nem minden férfi egyforma,de mostanság eltűnt az udvariasság,régen előzékenyek voltak a nőkkel!
2018. febr. 27. 10:04
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Már ne is haragudj kérdező, de süt a férfigyűlölet belőled már csak e kérdés láttán is. Biztos ennek a fazonnak is feltünt a férfiak iránti fölényeskedő, lekezelő viselkedésed. Ebben az esetben meg az udvariassági formulák érvényét vesztik, tudnak a férfiak bunkón is viselkedni a nőkkel, csak azt kapjátok vissza amit adtok.
2018. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az igen, törött karral hazavitted a bevásárlást, most meg begipszelt karral írogatsz ide! Díjat érdemelsz, mert keményebb vagy, mint bármelyik férfi. Kivéve, ha -jó szokás szerint- nekiláttál hazudozni, hogy úgy alakuljon a történeted, hogy csakis te lehess a jó a sztoriban.
2018. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha tudnál olvasni látnád,hogy édesanyámmal voltam! Te találgass!
2018. febr. 27. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!