Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, ha egyszer nem...

Mit tehetnék, ha egyszer nem tehetek róla, de szörnyen lenézem az embereket? Egyszerűen fájóan ostobák zömmel, én pedig ezt nem tudom tolerálni.

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki azt hinné, nem iskolázottságot értek alatta, pontosan tudom, hogy nem a diploma teszi az embert automatikusan értelmessé. Engem a külvilág egy nagyon toleráns, kedves embernek lát, pedig valójában szívből gyűlölöm az emberek többségét. Annyira fájóan ostobák, engem pedig valamiért állandóan megtalálnak, és traktálnak a hülyeségeikkel... (Ostobaság alatt értem a tudományelleneseket, a babonásokat, a helyesen írni se tudókat, a magukra büszke műveletleneket, a tv-ben szennyet bámuló prolikat, a turbómagyarkodókat, a magukat nagy liberálisnak hazudó véleményterroristákat, stb...)
2018. febr. 27. 00:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Azért találnak meg pont téged :) Egyrészt szerintem szimpatikus, kedves ember vagy, másrészt türelem próba, amiből mindannyian híján vagyunk. Néha lazán kell venni a dolgokat, engem már pl. lepett meg olyan ember, akiről azt gondoltam, hogy ostoba. Érdekes az élet.
2018. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Te is ostoba vagy, ha másnak adod ki magad, mint valójában. Nem lehet véletlen, hogy kedves, toleráns embernek látnak, nyilván, mert így viselkedsz. Add önmagad, hangoztasd a véleményed az emberekről, hogy mit utálsz bennük, és senki sem fog megtalálni a hülyeségeivel, így végre nyugtod lesz.
2018. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

"Engem a külvilág egy nagyon toleráns, kedves embernek lát, pedig valójában szívből gyűlölöm az emberek többségét."


Vagy legalább is azt hiszed, hogy úgy látnak.

Biztos, hogy sokan érzékelik, hogy egy gőgös, pökhendi, főlényes színjátszó alak vagy.

2018. febr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem másnak adom ki magam, engem jó modorra neveltek. Ezek az emberek pedig a finom utalásokból nem értenek... Én nem alpári panelproliként szocializálódtam. Vicces, mennyire nem veszik észre a dolgokat. Mikor meg kikelek magamból, mert nem hatott a szép szó, akkor meg sopánkodnak, hogy agresszív vagyok.
2018. febr. 27. 00:45
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem tehetsz semmit. Te ilyen vagy. De miért is kéne bármit tenned? Miért nem akarod elfogadni magad?
2018. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan közösségekben, ahol már egyszer kikeltél magadból, biztos, hogy nem tartanak kedves, toleráns embernek.
2018. febr. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ez már beteges szinten van nálam. Egyszerűen nem tudok az emberekre nem undorral nézni. Persze, nyilván vannak kivételek, tudok azért disztingválni.
2018. febr. 27. 00:52
 8/24 A kérdező kommentje:
Az biztos, volt, aki pszichopatának tartott utána. XD
2018. febr. 27. 00:53
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg nem is tévedett sokat az illető, aki pszichopatának tartott. Értelmes embert untatnak, lefárasztanak a hülyék, de nem gyűlöli őket, az már indokolatlanul erős érzelem. "Jó modor" címén nem képmutatásra kellett volna megtanítaniuk otthon, hanem gerinces és intelligens helyzetmegoldásokra. Az, hogy nem ezt kaptad otthon, némileg el is árulja, vajon miért váltanak ki belőled sokan ilyen erős, agresszív érzéseket.
2018. febr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Elismerem, látok benne valamit, nagyon is.
2018. febr. 27. 01:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!