Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeret de nagyon bunkó....

Szeret de nagyon bunkó. Létezhet ez?

Figyelt kérdés
Pl holnap is azért nem találkozunk, mert hideg lesz és nem megy iskolába a barátom. Meg sok ilyen dolog van. Így is alig találkozunk, és még ő akadt ki, hogy én kiakadtam azon, hogy nem tud 15 percet kint állni a hidegbe. Oké, hogy ő akkor nem megy, de én ezt nem tehetem meg, mert idén érettségizek. De amúgy mindennel ezt csinálja, meg ilyen a hozzáállása. 18/L
2018. febr. 28. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem vele beszéled meg?
2018. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

Barátod nem igazán férfi ahogy látom.

Túl hideg van és ezért nem megy iskolába....

Gondolom a cigi, a flegmázás és a menőzgetés azért megy neki.

2018. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ismerem ezt a hozzáállást, nekem is volt ilyen barátnőm :D Nem, nem a barátoddal van a baj, de hiába mondom, mert nem fogod elhinni.

Próbálj meg egy kicsit nem magadra gondolni. Teljesen mindegy, hogy mi miatt nem akar a barátod iskolába menni, te most két dolog miatt vagy kiakadva:

1, Hogy nem kegyeskedik megjelenni felséges színed előtt

2, Hogy megteheti, amit te nem


Persze, le lehet élni úgy az életet, hogy más szemében a szálkát is, tudod. De ha mindenkit bunkónak titulálsz magad körül és mindent magadra veszel, miközben te vagy az önző gyökér, annak hosszú távon nem lesz jó hatása. Nem másokra, hanem a saját kapcsolataidra.

Persze változni nem fogsz, az ilyenek nem szoktak, de majd meglátod :)

2018. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a barátod a hideg miatt nem megy iskolába, az gáz. Elég ciki, ha ennyi a tűrőképessége ebben a korban.
2018. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, viszont ez nem bunkósag, csak ő ilyen "nyüzüge", kényelmes, vagy franc tudja milyen.
2018. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!