Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A füvezés befolyásolna egy...

A füvezés befolyásolna egy barátság kialakulásában?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 22:33
 1/10 Mádár0218 ***** válasza:
Hát ha nincs közös érdeklődési kör és nem igazán tudtok beszélgetni vagy bármit csinálni, mert nem az a baráti társaság a fű nem segít semmin xd
2018. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint megismerek valakit aki füvezik és lehet-e a barátom ettől? Természetesen igen! Ez nem változtat a lényegen, lehet hogy füvezik de egy szentlélek pl.
2018. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2#

Valami ilyesmire gondolok igen, azért munka mellett nem eszetlen cigizésre kell gondolni csak ha úgy van hogy nem kell sehova menni kocsival, és otthon vagyok akkor unalmamba egyet megcsinálok.

2018. márc. 1. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tartom semmibe azokat akik füveznek. Így ha megismerkedek valakivel, és kiderül, hogy drogos, akkor köszönöm de nem kérek belőle. Bár nem vagyok bunkó, nem tartanék kiselőadás a hülyesége miatt, mert úgy teszi tönkre magát ahogy akarja, de nem lenne része semmilyen formában az életemben. Mondjuk az én esetemben érthető ez a fajta ellenszenv , mert 5 évvel ezelőtt egy drogos csaj a járdán gázolt el úgy, hogy végigment a lábaimon kocsival, és elhagyta a helyszínt. A rendőrök kapták el, és a bíróságon azzal védekezett, hogy csak füvezett, nem akart rosszat. 5 év kellett, hogy rendbe jöjjek. Egyébként a bíró mondta a csajnak, hogy a fű ugyanolyan rossz mint az alkohol, mert nem képes az agy felmérni a bajt.
2018. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A bíró egyben orvos és addiktológus is volt?

Te is tudod hogy az ital nem két sör miatt káros, ahogy a fű sem.

Az embernek minden káros ha nincs benne mértékletesség, bort is lehet inni kulturált közegben egy vacsora közben, illetve egy 5 üveggel lehúzni egy hétvége alatt.


Egyébként pont a magadfajták miatt igyekszem nem reklámozni, mert ha egy "értékes" embert ismerek meg, lehet elüldözném ezáltal, de így a barátság sem teljes, hisz hazudnom kéne.

2018. márc. 1. 23:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy simán belefér Kérdező, nincs vele gond ahogy írtad. Ez nem gátolná meg hogy barátkozzunk ha odakerülne a sor.
2018. márc. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 évig szívtam, 4 éve abba maradt. Nem azért, mert le akartam szokni, egyszerűen nincs már rá igényem. Azt tapasztaltam, hogy miután kimaradtam a közös tépésekből, a haverok nagy része eltűnt az életemből. Szerintem ez azért van, mert a fű olyan atmoszférát teremt, hogy még egy olyan ember gondolataival is képes leszel azonosulni, akit valójában nem kedvelsz. Nem véletlenül szívnak az olyan emberek, akik a békét hirdetik.
2018. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Ha egyébként intelligens az egyén, akkor nem befolyásolna. De én nem füveznék.
2018. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A bíró nem orvos, hanem 3 orvos is elmagyaràzta a fű káros hatásait. Ahogy az alkohol a fű is minden embernél más realciót pródukál. Magamfajta ahogy írod nagy ivben letolja, hogy te mivel butítod az agyad. Amíg csak magadnak ártasz, nem gond. De enged meg, hogy magam döntsem el, hogy (ahogy írtad) a magadfajtákat
2018. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A bíró nem orvos, hanem 3 orvos is elmagyaràzta a fű káros hatásait. Ahogy az alkohol a fű is minden embernél más realciót pródukál. Magamfajta ahogy írod nagy ivben letolja, hogy te mivel butítod az agyad. Amíg csak magadnak ártasz, nem gond. De enged meg, hogy magam döntsem el, hogy (ahogy írtad) a magadfajtákat kikerüljem.
2018. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!