Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy minél...

Normális az, hogy minél idősebbek lesznek a szüleim, annál agresszívabbak lesznek, egymással és velem is? Tényleg csak az a megoldás, hogy szakítsak meg velük minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ahogy mennek előre az időben, egyre több ismerősük-rokunok hal meg, mást ez arra ösztönöz, hogy közvetlen hozzátartozóival még jobb viszonyt ápoljon? ők viszont olyan csinálnak, ami gyerekkoromban sem nagyon, felnőtt létemre nekem jönnek. És ha ugye ezt szóvá teszem, azzal jönnek, hogy ők a szüleim.
2018. márc. 2. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem az nagyon nem normális amikor bántalmazóak a szülők szó szerint azok. Osztintén szólva már ekkora ok sem kell ahhoz, hogy bántalmazás alatt álljon egy “gyerek” lelki bántalmazó szülők is vannak, de ahogy látom nalad mind a kettő.


Viszont őszintén szólva egy idő után a gyereknek (ha van tanulási képessége) akkor alapból szar lesz a szüleivel élni, és ösztönösen azon lesz higy megváljon tőlük ha nem is örökre fel minimum elköltözik/külön próbál elni ha tud.


A helyedben ez lenne az első és legfontosabb célom, bár nekem most is ez pedig semmire nem lehetne panaszom...”elméletben”

2018. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Csak azért nehéz döntés, mert nem nagyon vannak rokonaim, tesóm sincs, unokatesóim messze és jóval kisebbek.

Szóval rokonokból csehül állok.

Meg lehet azt tenni, hogy teljesen tenni a szüleimre?

Mert akkor ugye jön a "falu nyelve", hogy milyen ez a gyerek?

2018. márc. 2. 20:17
 3/14 anonim ***** válasza:
És miért érdekel, hogy mit gondol a falu idióta része, akinek annyi az élete, hogy pletykálnak naphosszat, közben meg semmit sem csinálnak?
2018. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem normális és ne. Tudok rá egy megoldást de csak nagyon kevesen hisznek nekem és még talán náluk is kevesebben próbálnák ki. Ide nem írom le így is hülyének nézik az 58%-os válaszolót akinek válaszait már nem is értékelik. :)
2018. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

No mi lenne az utolsó?

Én nem vagyok híve a testi agressziónak.

én életemben nem ütöttem meg senkit ,nem is tervezem.

Még gyereket sem ütöttem soha,de egy macskát sem.

2018. márc. 2. 20:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Agresszió? Nem. Van nekik jó oldaluk? Emlékezz arra és felejtsd el a rosszat mert így azt fogod előcsalogatni.
2018. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A jót
2018. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogy kell előcsalogatni?
2018. márc. 2. 20:46
 9/14 anonim ***** válasza:
"Van nekik jó oldaluk? Emlékezz arra és felejtsd el a rosszat "
2018. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bízz bennem 😊
2018. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!