Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valakiből Batman?

Lehet valakiből Batman?

Figyelt kérdés
Mielőtt teljesen hülyének nézel előbb olvasd végig. Elgondolkodtam azon hogy a mai világban ha valaki mondjuk olyan gazdag lenne mint Bruce Wayne és olyan tulajdonságai is lennének akkor lehetne e belőle egy Batman. Szerintem lehetséges csak nem lenne olyan hosszuéletű a dolog. Ti hogy látjátok? Szerintetek lehetséges?

2018. márc. 3. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki szuperhos akar lenni, nem kell ahhoz gazdagnak lennie. Szerintem az igazi hosok nem a filmekben vannak, hanem a kornyezetunkben lehet felfedezni oket. Itt arra gondolok, mikor valaki eleteket ment, masokon segit (erdek nelkul), ha valaki tenyleg tenni akar masokert, nem csak a szavazatokra palyazik. Ha valaki ugy alakitja az eletet, hogy munka mellett mindenre, mindenkire jusson ideje. Ezt csodanak neveznem. Ahhoz, hogy valaki hos legyen, nem kell, ahhoz megmenteni az egesz vilagot, betapasztani az ozonlyukat, elrendezni minden negativ tenyezot. Eleg, ha valaki kis dologgal hozzajarul ahhoz, hogy masok arcara mosolyt csaljon. Szerintem ez kellene a mai vilagban.
2018. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeritnem nem a sok pénz kérdése, hogy szuperhős legyél. Vegyél pár doboz rostos üdítőt, nasit meg valami játékot és vidd be a Heim Pàl kórházba. Után már úgy jösz ki, hogy Batman a nyomodba se érhet még akkor se ha Gotham összes fenegyerekét elpic.ázza!
2018. márc. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, teljesen irreálissá van torzítva ezekben a történetekben a valós fizika. Ami nem baj, mert ez is egy kifejezőeszköz, viszont ez a válasz a kérdésedre. Nem lehetne. Még akkor sem, ha lenne egy olyan polimeres öltözéke, a fizika akkor is hat rá, bordatörés, lábtörés, agyrázkódás.
2018. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hacsak nem ismersz olyan várost ahol egy Joker szaladgál esélytelen :)
2018. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!