Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire baj, a 'szeretem' az...

Mennyire baj, a 'szeretem' az ázsiaiakat? 15/L

Figyelt kérdés

Imádom Japánt, a kultúrát a helyeket, a szokásokat, egyszerűen mindent. Szeretem az animét, mangát.

Kínában a ruhák amik nagyon megfognak, valamint a kung fu harcművészet. Koreában ugye a k-pop, a manhuák.:D

És az ázsiai lányok olyan szépek, irigykedem rájuk.:DDD

A fiúk meg, hát na, nekem tetszenek...xdd

Mindig mikor meglátok a főtéren sétálni ázsiai emberkéket, úgy megörülök és csak nézem, hogy vaaa, de jó lenn egy japán haver.

El akarok majd kezdeni japánul is tanulni, néha itthon pálcikával eszem, majd a japán ételeket is ki akarom próbálni, egyszer kijutni az országba, ismerősöket szerezni.

Nem nagyon beszélek erről senkinek ugye csak szüleimnek, legjobb barátnőmnek. Most mondhatjátok, hogy majd kinövöm, de nem hiszem(remélem).:D

Meg az is olyan rossz érzés, hogy nekem csak azért keltik fel a figyelmem, mert így néznek ki. Végül is ez is rasszizmus, nem?

Ez mennyire "baj"? Olyan furcsának érzem, hogy nem beteges rajongás-e?



2018. márc. 3. 19:01
1 2
 1/11 nagytudos válasza:
94%
Mért lenne baj?
2018. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem minden második ember érez így mint te. Valakinél nem ennyire erős valakinél meg betegesebb mint nálad/nálam. 😁

Én pl dél amerikával vagyok így legyen az Cuba, Brazilia vagy Argentina. Imádom a raggaeton se gg rázós zenéjüket, akárhányszor meghallok ilyen zenét magától megindul a csípőm... ételeiket is imádom, a fiúkba is az a szép kreol bőr sötét szem/haj... wahh😍... Akkor a tengerpartról napsütésről melegről nem is beszélve. Ahogy beszélnek pedig egésznap csak hallgatnám olyan szép a nyelvük. Néha szoktam a google street -en "sétálni" az utcáikon. Nekem még a testalkatom is olyan mint a latin nőké. Mindig vágyom, még mindig rajongok érte pedig már 23 vagyok.

2018. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Idővel kinövöd majd. Ma minden második tini odavan ezekért..
2018. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És te még nem jutottál ki Amerikába?:DD

Egyébként én meg elég kicsi vagyok, szóval nem tűnök ki a japánok közül...:"DD

Inkább attól félek, hogy sértő számukra ez a rajongás.

Eddig 4 éve tart ez, nem hiszem, hogy kinövöm.:D

2018. márc. 3. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
17-18 évesen a barátnőm is állandóan a japán pasikért volt oda az anime rajongásai miatt. Ma már ezt kinőtte (30 felett vagyunk). Veled sem lesz ez másképp, vagy megmarad és ázsiai pasikkal fogsz majd összejönni.
2018. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Sok magyar férfi is szereti az ázsiai nőket. Nem furcsa egyáltalán.

Én húsz-tizenöt éve voltam így, de most is valamiért vonzanak. Engem sem azért, mert divat lett, hiszen akkor még nem is volt. Leveleztem japánokkal, angolul. Volt egy japán-orosz srác, aki az USA-ban élt, intelligensnek és kedvesnek tűnt. Akkor magánéleti problémák miatt abbahagytam a levelezést. Egy kib... idióta voltam, nemrég rákerestem csak kíváncsiságból a férfira, ugyanolyan jól nézett ki, Európába költözött és francia felesége van. :D Azóta verem a fejem a falba. :)

Te legyél kitartóbb, és ne add fel az álmaid. Remélem lesz olyan barátod/férjed.

Én sem nőttem ki, csak enyhült a dolog.

Ez nem rasszizmus.

2018. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Uhh, az tényleg bosszantó lehet!:/

Te hogy ismerkedtél meg vele?

Jajj, köszi szépen, a barát témánál még nem tartok, inkább csak haverokat keresek.:D

2018. márc. 3. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Én is szeretem az ázsiai lányokat. Na meg annyira nagyon jól néz ki a kajájuk, legalábbis videókon, hogy eszméletlen. :D Épp jövő télre (de lehet nyárra, még eldől) szervezünk kiutat Japánba haverokkal. :D

És már a nyelvet is elkezdtem tanulni, csak magán tanár nélkül elég nagy kihívás, az meg drága. :D

19/F

2018. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Friendfinder-en, nem adult, hanem sima barátkereső volt. Meg azt hiszem valami asian penpal oldalról. Sima borítékos leveleket is váltottunk, képeslapot küldtünk.


Amúgy mindenképpen pozitív, hogy ilyen érdeklődési köröd van, már csak nyelvtanulás szempontjából is.


76% Wow, majd jó utat. :D

2018. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Köszi :D Remélem minden rendbe fog menni, de azért odébb van az még. :)

2018. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!