Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor lesz egy fiúból felnőtt...

Mikor lesz egy fiúból felnőtt érett férfi?

Figyelt kérdés

ha megfigyelitek egy 18-20 éves srávonak meg annál idősebbeknek is vékonyak a kezén az újjai ugymond, tehát ha mondjuk összehasonlitja egy 40 éves emberrel látható a különbség, az hogy az emberi új megvastagodott, erősebb lett, nagyobb lett.

Ez mikorre várható kb hány éves korban? Az a tipikus erős kéz, erős felnőtt férfi kéz, és ha megüt valamit, akkor nem fáj a keze :D

Ahogy egyébként a fül illetve orr is nagyobbodik öreg korunkra már nagy lesz :D

Én 25 éves vagyok azt még Ádám csutkám sincs :D

Tehát mikor indulnak be ezek a férfi fejlődések, amikor érett férfi lesz az emberből hány éves korunkra? Mert 25 biztos nem, mert én vagyok most annyi.

tehát ezek az apró változások, mint az emberi kéz új, a fül, és stb. a nagyon mély hang, aza tipikus határozottság és még sorolhatnám, hány éves korban érik el az emberek?


2018. márc. 4. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Jogilag 18 éves korodtól de ezt nyilván tudod. Emberileg, ha azt hiszed hogy az erős kezektől és a nagy fültől és orrtól lesz valaki férfi, akkor te még kib4szott messze állsz.

Én 23 éves vagyok és szerintem attól lesz valaki férfi, hogy tud döntéseket hozni és vállalja értük a felelősséget is. Gondoskodik a családjáról minden értelemben.


A megvastagodott ujjak nem mindenkinél alakulnak ki, inkább a fizikai munkát végzőknél, illetve genetika. Ahogy az ádámcsutka is, hogy mennyire áll vagy nem áll ki. Nekem se látszik de soha nem gondoltam hogy ez akadályozná meg hogy férfi legyek.

2018. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor válsz azzá,ha magadat annak érzed. Nem külsőségeken múlik. Érett felelőségteljes gondolkodás.
2018. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

A mai fiatalokban nem lesznek meg ezek a fizikai jegyek két ok miatt:

Minden étel műanyagban van ami csökkenti a tesztoszteront

Minden ételben van szója ami brutálisan csökkenti a tesztoszteront.

És a tesztoszteron teszi férfivá a férfit.

Ha fiatal korban nincs elég tesztoszteron akkor nem fognak kifejlődni a tipikus férfi vonások. Pl ezért szőrtelenek a mai fiatalok, vagy ezért nő a norvég tini fiúknak női melle.


Nálunk Miskolcon még viszonylag jó is a helyzet, mert mi a hegyből kapjuk a vizet, de olyan helyeken ahol folyóvízből szűrik ott még borzalmasabb mert nem tudják kiszűrni a fogamzásgátlót meg egyéb női hormonokat

2018. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
#3 ...Megölsz, baz'meg.
2018. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért? Minden mondatom igaz és klinikai vizsgálatokkal alátámasztott.
2018. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezeket azert is kerdezem,mert multkor munkahelyen, egyik kolega nalam 20 cm alacsonyabb o a legalacsonyabb a munkahelyen,de olyan eros kezfogasa van hogy en a 85 kgmal o meg van 53-kg , olyan eros volt a kezfogasa ,hogy kajakra fajt utana kicsit a tenyerem.

Tehat, ezek a vastag uj, butyok,stb ezek mikor erosodnek meg ugymond, en edzek is radasul tobb eve, de a kezem ,tenyerem nagyon gyenge ugymond. Pedig azt hittem 25 eves korra elerem.

Oke,nyilvan nem annyira fontosak ezek a kulsosegek, csak eszrevettem ezeket, hogy mi vagyis az en.korosztalyom nagyon nem.olyanok mint a regi pl 60-70-80 evekben elt ugyanaz a korosztalyok.

Tehat lehet van benne valaki,hogy tesztoreon stb, mondjuk en ezeket nem nagyon hiszem el, de van benne valami.

Van az a mondas egy jozan pa..t ember tobb sulyt kepes felemelni, mozgatni,mint egy edzoteremben edzett ember.

2018. márc. 4. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nagyon elb4szott nézeteid vannak a férfiváválással kapcsolatban. Az egy igazi tirpák, aki olyan erősen szorítja meg a kezed. A határozott kézfogás az normális, én se szeretem ha valaki úgy nyujtja a kezét mintha egy löttyedt phaszt akarna megsimogatni, de azért nem illik erősen rászórítani.
2018. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a törpe csak kompenzált a kézfogásnál, hogy megmutassa nem csak egy szánalmas törpe, csak ilyenkor pont az ellenkezőjét érik el(mint a kis péniszű terepjárósok).
2018. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazabol en ismertem egy olyan 24 fiut,aki szerintem soha nem vegzett fizikai munkat,irodan dolgozott,de a keze olyan volt mint egy fizikai munkase.Vastagak voltak az ujjai is.

Szerintem is genetika,ahogyan az adam csutka is.

2018. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!