Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha a nagyon...

Mit csináljak, ha a nagyon stresszelek az érettségi miatt? Hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is stresszeltem 15 éve. A szóbeli reggelén úgy éreztem, nem tudok semmit, aztán kitűnő lett. Nyugi! Ha készülsz, nem lesz semmi baj. :-) Tudom, hogy ez nem nyugtat meg, de így lesz.
2018. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Ne menj el, semmit se er az, nem lesz vele munkád. Tanulj inkább szakmát.
2018. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Direkt állítják be olyan nagy etwasznak, mert majd utóbb kiderül, hogy semmit nem ér.
2018. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, tényleg nem nagy cucc, és ne stresszelj sokat, nekem életemben először akkor jött ki a herpeszem, és azóta rendszeresen előbújik... szóval nem éri meg. és tényleg nem nagy dolog. ha mondjuk 3-4-5 -ös tanuló voltál az utolsó 4 évben, akkor nagy gáz nem lesz
2018. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

2-esnek részben igaza van. Pusztán érettségivel nehéz elhelyezkedni, MELLÉ jó egy szakma vagy felsőoktatási végzettség.

DE SZIGORÚAN MELLÉ. Az érettségi már belépő szint, sőt! Ez nem azt jelenti hogy nem kell megszerezni, sokkal inkább azt hogy nem elég azt megszerezni. Hogy tovább mehess meg szükséged van rá. Ne hallgass a tanulatlan nyomorékokra akik örülnek a kis minimálbérnek majd szídják a tanult embereket.

2018. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd lazán. Az a sikeres,aki nem akar senkinek megfelelni és hisz magában. Mindenki lehet sikeres,akinek önbizalma van.
2018. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok. Igen, tudom, hogy önmagában semmit nem ér, nem is ezen izgulok, sokkal inkább a pontjaim miatt, hogy felvesznek az egyetemre.
2018. márc. 4. 18:17
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell izgulni miatta. Egy közepes képességű diák kevés tanulással simán átmegy, egy jó képességű, kevés tanulással már 4-5 között teljesít átlagban, aki meg okos is és tanul is (nem napi 8 óra magolásra gondolok, csak minden órán odafigyelni, megérteni, naponta készülni), az röhögve, kisujjból megcsinál mindent ötösre.

Egyáltalán nem nagy cucc az érettségi, csak az nem tudja megcsinálni, aki nem akarja.

A vizsgán pedig nem fog senki bántani, a biztosok kedvesek lesznek szóbelin, segítenek ha elakadsz, stb.

Írásbelin meg könnyebbek lesznek a feladatok, mint az évközi témazárók. Sokkal könnyebbek.

2018. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Orbáncfű, citromfű-tea, magnézium tartalmú kaják pl mogyoró, mák
2018. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok ismét. Egyébként mai napig emlékszem, hogy az írásbeli napokon úgy néztek ki az osztálytermekben az asztalaink, mint hogyha kiraboltunk volna egy édességboltot. :-) Szőlőcukor, csoki, kinek mi. :-) Csak az bukott, aki tényleg semmit nem készült, az egész évfolyamról 2 ilyet tudok, de ennyi.

Egy kalappal, a felvételihez is.

2018. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!