Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerettessem meg magam...

Hogyan szerettessem meg magam az emberekkel? Hogyan legyek jobb ember? Amelyik kapcsolataimat elrontottam változtathatok rajta még?

Figyelt kérdés

Nagyon foglalkoztat annak a gondolata, hogy hogyan legyek sokkal jobb ember mint aki most vagyok.

Sajnos elég visszahúzódó vagyok alapból, sokaknak ez ellenszenves. Sokan beképzeltnek, elkényeztetettnek tartanak, esetleg utálnak.

Az általános iskolai volt osztályom mai napig utál, megjártam két középiskolát ottani osztályomból is csak 2-3 ember talál szimpatikusnak.

Sokan úgy vettem észre nagyon félre értik azt, hogy nem beszélgetek velük, hogy nem vagyok nyitott.

Ha ketten vagyok valakivel akkor be nem áll a szám, viszont ha már hárman vagy többen vagyunk pl egy beszélgetésnél én vagyok aki azonnal visszavonul.

Szeretnék én is mostantól nem csak ellenségeket hanem barátokat is szeretni.

Szerintetek tudok a régi ismerőseim véleményén változtatni még magammal kapcsolatban?

Tudom hogy minden embert utálják páran, de nekem csak pár barátom, jó ismerősöm van, és rajtuk kívül nem tudok máshoz fordulni mert a régi ismerőseim már rossz híremet keltették mindenhol.

Sokszor úgy érzem pár év múlva el kéne innen költöznöm, és valahol máshol ahol nem ismer még senki új életet kéne kezdenem. Szerintetek csak így lenne esélyem?


Még is ennyi ellenség mellett hogyan legyek jobb ember?

Vissza fordítható folyamat ez még?


18L



2018. márc. 4. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell senkinek se megfelelni,minden negatív vélemény irigység.
2018. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én végtelenül szeretlek.

Ami csak intenzívebb lesz ahogy olvastam a kérdésedet.

Gondold végig, mit csináltál, min épp akarsz változtatni s keress neki egy jobb utat.

Változtathatsz. A kapcsolatok folyamatos változáson esnek át, mint ahogy e benne lévő 2 elme is. Mutasd meg, hogy megváltoztál a szempontokból s ha ésszerűek, hagyják majd, nyiss feléjük.


"Nagyon foglalkoztat annak a gondolata, hogy hogyan legyek sokkal jobb ember mint aki most vagyok. "

Szerelmes vagyok beléd. Imádlak téged.


Nem mások hozzáállása miatt sajnálatos, hogy visszahúzódó vagy, hanem, mert akkor is az vagy, mikor nincs okod, mert megszoktattad magaddal.


Ők nem ellenségek. Nem lehetsz ellenségük, hisz nem ismernek.

Légy önmagad s normális emberek kihozzák majd belőled kellő bizalmat, mivel megtudod mutatni, mily jó is vagy.


Tudnál, de nem érdemes. Túlságosan elvakultak, hogy legyen értelme.


Amit felvázoltál, szimplán értelmetlen. Mindenhol vannak barmok s te helyváltástól nem változol meg.


A te változásod független attól, hány "ellenség"ed van, vagy akármitől, ami nem a te elmédben van. A változáshoz csak gondolatok kellenek.


Ez nem egy olyan folyamat amivel érdemes bármit is tenni. Majd ők megtanulják, hogy ne legyenek hülyék. A te folyamatod jelenleg egy belülről irányítatlan fejlődés. Nem visszafordítani, irányításod alá venni kell.


Ha van benned hajlandóság az igazi, az egyetlen jó út követésére, írj rám.

2018. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod valahogy nem értem...kik azok akik rossz híredet keltették és miféle rossz híred van? Talán csináltál valami olyasmit amit nem kellett volna? Másrészről pedig miért foglalkozol olyan emberekkel mint a régi osztálytársaid akik nem kedveltek? Hagyd a fenébe őket,örülj hogy már nem kell Velük lenned... Csak is azokra az emberekre koncentrálj akik elfogadnak olyannak amilyen vagy és a többi emberrel egyszerűen ne foglalkozz... Vagy történt a múltban valami? Vagy csak szerethiányod van/?
2018. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akard,hogy elfogadjanak,nem számítanak más elvárásai! Csak önmagad legyél és ne akarj megfelelni másoknak,mert kihasználnak.
2018. márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress olyanokat, akiknek jó vagy úgy, ahogy vagy.
2018. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!