Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan embernek aki nyilván...

Egy olyan embernek aki nyilvánosan megaláz mást annak milyen problémái lehetnek bent?

Figyelt kérdés
Nem egyszer lettem ilyen nyomorult célpontja. Az ilyenek mindenhol ott vannak. Én magammal nagyrészt meg vagyok elégedve igy egyáltalán nem okoz gondot hogy ne bántsak élvezetből mást, szivesen tiszteletben tartok más embereket,állatokat. Az ilyen emberek miért nem képesek békén hagyni a másikat és nem zaklatni, beszólni neki és hazugságokat terjeszteni?
2018. márc. 5. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:
18L
2018. márc. 5. 17:55
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Őket hivom energia vámpiroknak, én úgy védekezek ellenük hogy ugyan azokat a módszereket használom ellenük amivel engem akarnak támadni :D nagyon hamar feladják egyébként.


Azután nem szólnak hozzám többet, gyorsan kell szelektálni azokat az embereket akik rossz hatással vannak rád ezt tudom ajánlani.


Ha nem megy el szép szóra, akkor el kell küldeni a p**ba, hát kit érdekel a nyomora? Nem vagyok jézus, hogy ennyit fa**got elviseljek.


Egy kéregetőnek sem adom oda a pénzem, pedig "sajnálni kéne" aztán miért? Mert ő volt a hülye?


ennyi mindenki hordozza a saját keresztjét :) 25f

2018. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de sztem rossz helyre válaszoltál, vagy félreértetted a kérdésem
2018. márc. 5. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Anno még én is fő célpontja voltam az ilyeneknek, ráadásul még el is tűrtem, ha nyilvánosan piszkáltak. Nem is tudom, miért. (?)


Aztán kiismertem az embereket, meg megtanultam azt, hogy hogyan kell valakit diplomatikusan elküldeni a francba. Többre mentem vele, mintha prolin elkezdtem volna az illetőt ócsárolni.


De én magam körül észrevettem, hogy általában azok csinálják ezt, akik az élethez is rettentő buták. Valamint önértékelési gondokkal küzdő agyi nullák.

Egyébként meg csak azért csinálják, hogy rajtad vezessék le a kisebbségi komplexusukat.

2018. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megosztanad velem azt a diplomatikus elkuldesi módot?

Egyebkent mivel nem vagyok én egy lealázó fajta igy vagy nem reagálok csak magabiztosan ellenallok hogy ne bsszon fel vagy megpróbálom szepen elmagyarázni hogy hol a határ de ezt is csak olyan embereknel tudom akikbe van egy pici értelem. Akinek annyi az esze mint egy zsák lepkének annak minden esetben az elsőt szoktam.

2018. márc. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!