Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tükrözi a valóságot,...

Mennyire tükrözi a valóságot, amit az egyes gyakorikérdések kategóriákban olvasni lehet?

Figyelt kérdés

- Az üzlet és pénzügyek kategóriában mindenki gazdag, szénné keresi magát. A köztisztviselők és a tanárok fizetése úgy látszik teljesen ismeretlen számukra.

- A politika kategóriában mindenki Jobbikos. A valóságban mindenki fideszes, legalábbis körülöttem.

- Felnőtt párkapcsolatok kategóriában minden férfi nők terén szerencsétlen, lúzer, egyedülálló. A valóságban a legtöbb férfi foglalt. A nők dettó.

- Szexualitás kategóriában mindenki perverz állat, aki ráír minden nőnemű felhasználóra. A valóságban 10-ből 9 férfi életében nem szólított le nőt.

- A Nyelvek kategóriában mindenki felsőfokon tud angolul. Bedobtam nekik tegnep este egy tesztet, kb 90% lett az átlag, nekem meg 68% lett, hiába végeztem egyetemet.



2018. márc. 5. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
+ itt mindenki érettebb a korához képest
2018. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Kihagytad azt is, hogy itt minden férfinak legalább 18 centis. :D
2018. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
90%-ban kamuk a válaszok, a maradék 10%-ban se úgy van ahigy azt leírják, csak van némi valóságalapja
2018. márc. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki dolgozott 18 éves korától, senki sem kereste a házi feladata megoldását neten, illetve mindenki hüledezik az itteni idióta, gonosz, más véleményen lévő embereken, az ilyeneket a normális, emberséges gyakorizók legszívesebben betonba öntve a Dunába dobnák (nincs 5 perce, hogy pont egy ilyet olvastam)
2018. márc. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Itt senki sem torrentezik, mindenkinek van HBO előfizetése...
2018. márc. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Na rábaxtál, en tényleg nem kerwstema neten a házit, mert nem volt akkor meg net! 😂
2018. márc. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az a megérzésem, hogy nem azok írnak sokszor válaszokat akiknek kéne. Ha tényleg van pénzem miért reklámoznám? Egész más szint ez gondolkodásban is. Ha arról vitatkoznak hogy a nők miért ilyenek a pasik meg olyanok. Ugyan már! Teljesen nevetségesek a kérdések, ép eszű ember nem válaszol oda, mert felesleges. Ha már valamit itt érdemes csinálni, az a trollkodás a hülyékkel, már elnézést, de ritkán látok értelmes válaszokat és van hogy én is őszintén segítek, de ez elvétve. A válaszok (és kérdések) többségében lehet érezni az átlag értelmi szintet, nem érdemes komolyan venni tehát a többséget.
2018. márc. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

A 2. pont szerintem is fura, mert sokan egészen mást beszélnek a valóságban;

A 3. pont megint ott van, kiegészítve azzal, hogy egész fura "kapcsolati hálók", mármár valódi "Barátok közt" zajlik sokaknál;

A 4. is érdekes, mert hogy miket próbálnak ki egyesek, az furi;

2018. márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
És a családi kapcsokatok témakör, ahol mindenkinek szívszaggatóan szomorú gyermekkora van/volt, emiatt kórusban gyűlölik az anyjukat...
2018. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Minderre pedig nagyon egyszerű a megoldás: ha kötelezően csak nicknévvel lehetne megjelentetni kérdést is, választ is, akkor nem lehetne ennyit hazudozni és túlozni, mert hamar lebuknál, hogy ha a múltkor még olcsó bort kerestél egy kérdésben, akkor hogy lehetsz két nappal később milliomos nyelvzseni 😃
2018. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!