Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen rendszerességgel...

Milyen rendszerességgel szoktatok alkoholt fogasztani és mennyit?

Figyelt kérdés
Arra nem vagyok kíváncsi mit isztok csak százalék/decit írjatok. Ha meghaladja a 10 decit akkor litert
2018. márc. 6. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer-kétszer felest.
2018. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Párhavonta 1x annyit hogy elfelejtsem az este felét
2018. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Naponta 1 vagy 2 doboz sör
2018. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Félévente egy feles
2018. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
Úgy évi 5-6 alkalommal. Felest is, koktélt is, de képszakadásom nem szokott lenni. Általában 3-4%-os löttyöt iszok meg 30 % fölötti rövidet.
2018. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ritkán, nagyon ritkán.


24/F

2018. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tul sűrűn... tegnap hogy ilyen szeo meleg naposkiülősido volt nalunk, 2 liter sör ment le, amugy hetente 1x altalaban, nyaron nagyon sűrűn, majdminden nao, oersze csak 1-2 fröccs, de akkor is... :( 32N
2018. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Most pontos százalékokat meg deciket nem tudok/nem akarok mondani, úgyhogy ezért előre is bocsi.

Elég rendszertelen az alkoholfogyasztásom, összességében elmondható, hogy szeretek ugyan inni, de nem tartom lételememnek. Íme egy kis lista, amikor általában legurul több-kevesebb mennyiség:


- amikor a barátaimmal összeülünk egy hétvégén beszélgetni, iszogatni, bulizni. Ilyenkor szoktam általában a legtöbbet fogyasztani, töményt és lightosabbakat egyaránt. Manapság viszont egyre kevesebbszer tudunk ilyen alkalmakat összehozni.

- amikor elutazok nővéremhez, vagy ő utazik el hozzám, akkor mindig egy feles pálinkával köszöntjük egymást érkezéskor

- meleg nyári napokon előfordul, hogy megbontok egy doboz hideg sört, de nem túl gyakori

- ha nagyon szomorú vagyok, elkoryolgatok néha egy pohár bort, kedélyjavító gyanánt, de ez szintén ritka eset

- amikor egy barátommal összejövünk billiárdozni, általában whiskey-colázni szoktunk közben. Ez mondhatni már heti rendszerességű


24/F

2018. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amikor összetudunk ülni. Régen sör, whisky cola, vodka eper jött, de semmi nem volt, némi szédülés. Hosszú idő után a hétvégén összeültünk végre akkor csak egy somersbyt ittam meg egy vodka eperre hívott meg egy barátom. Egyszer volt, hogy túlcsaptam magam, azóta nagyon nem is iszok alkoholt igazán. Nyáron esténkét havonta 3szor kis sörözés és ennyi.
2018. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szinte sosem: volt 1-2 alkalom, amikor kipróbáltam minimálisan ezt-azt, de nem volt jó érzés, így nem érdekel.
2018. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!