Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van gyerekekkel foglalkozó...

Van gyerekekkel foglalkozó ismerősötök? Ő is gyogyós lett?

Figyelt kérdés

Mindegyik ilyen munkát végző ismerősöm elviselhetetlen lett.

Úgy reagálnak, mint egy fogyatékos és tele vannak nem őszinte megnyilvánulásokkal.

Ti is ezt tapasztaljátok?


2018. márc. 7. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Unokahugom sėrült gyerekekkel foglalkozik. Pontosan nem tudom mi is az a szakma. Szal szellemileg sėrült kicsikkel.

A csaj nem lett hülyėbb mint azelőtt volt..

2018. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagynénim dadus..ő nagyon cuki :)
2018. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom, aki gyerekekkek foglalkozik (pl. tanár ált. suliban), hajlamos mindig tanár szerepben maradni. Irányítgatni, dirigálni, problémát megoldani... ami tud nagyon idegesítő lenni. Ha mondjuk ezt 30-40 évesek esetén sem tudja ezt mellőzni.
2018. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Óvónő ismerősöm van, de én alapvetően nem vettem észre rajta semmi ilyesmit, pedig gyerekkorom óta ismer, mármint idősebb nálam 20 évvel, de nem kezel már gyerekként, csak mert óvónő.
2018. márc. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3# ilyesmire gondoltam én is.


Konkrétan:

"Jaaaaajjjjjj, de jóóó olyan cukiiii."

" olyaaan ügyeees vagy. Büszke vagyok rád."

"Deeee ügyeees vagy"


Ilyesmik.

Szóval mindent túlozva mond, túl kedvesen és nem őszintén. Ez a baj velük. Meg fogyatékosnak nézik a másikat, mintha másfél éves lenne. Pedig nem az, hanem felnőtt.

2018. márc. 8. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!