Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem, van kiút?

Mi történik velem, van kiút?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 15 éves vagyok. Elvesztettem a motiváltságomat az életben. Egy jó ideje már mindent nyűgnek veszek, egy matek házi megírását vagy kikisérni barátnőmet a buszmegallóba stb. Beleuntam valahogy az életbe és teljesen feszült vagyok. Ha hozzám szólnak valamikor már jön a dühroham. Aztán valamikor már elegem van és jön a sírás és mostanába elkezdtem magam vágni. Itthon anyuék folyton veszekednek, mivel apa alkoholosita. A barátaim összevesztek és széthullott a csapatunk,most hárman vagyunk. De ők nem igaz barátok. Nem tudom senkivel se megbeszélni a problémáim vagy talán nem is akarom mert szégyellem és ott örlődik bennem. Elvesztettem önmagam és hiányzik ami régen volt. Amikor mindannyian nevettünk és nem voltam veszekedések. Félek, hogy a suliba romlani fognak a jegyeim, sőt már romlanak. Ki akarok törni ebből, de képtelen vagyok. Mindig csak a kifogásokat keresem mindenben, mindenbe a rosszat látom pedig próbálom nézni a jó oldalát, mindenben magamat okolom, mindent utálok már szinte. De ez nem én vagyok. Én vidám voltam,voltak céljaim és nem érdekeltek mások véleményei.

2018. márc. 7. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az első képést már megteted
2018. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne akarj senkinek megfelelni! Az egész depresszió a megfelelési kényszerből ered!
2018. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj veled, most sajnos ilyenek a körülményed, amelyekről nagyrészt nem tehetsz, és ráadásul egy nehéz korban is vagy, kamaszodsz. Ez majd elmúlik és remélhetőleg a helyzeted is jobbra fordul.
2018. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez a vagdosás mire jó??? Vágd át a torkodat s kész...vagy csináld-tegyél azért, amit akarsz újra, ez ennyire egyszerű.

Éhes vagy, akkor keresel-veszel-lopsz élelmet s eszel...

Mi ebben nehéz?

Akarat-tett kell s ennyi, nem rinya...csinálni, csinálni.

2018. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#4 Te bunkó paraszt
2018. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

# 5


Jaj, kicsi mimóza...sorkatonaság kellene neki is, nem popó simogatás tőled az elkényelmesedett bubukának;)

2018. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Ha megtalállak,véged! Az összes rokonoddal együtt.
2018. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 7


Break__Quest


"censored" EGY RETKES "censored"!!!!!! "censored" KI A GYEREKEDET TE SZAxxÁGÓ!!!!


____----____Igazán kedves-vidám ember vagy, gratulálok:))

2018. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Break__Quest megnyilvánulása ismét:


xxOPD KI A xECI xNYÁDAT TE xOSADÉK!!!! xNYÁDDAL SZÓRAKOZZ!!


-----olyan kis szerethető:)))

2018. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Break__Quest....nem unatkozik:


ELVÁGOM ANYxD TORKÁT TE SZÍVTELEN GxCI


------szerintem sajátodat inkább s nem lesz gondod senkivel;)

2018. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!