Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon érzelmes vagyok....

Nagyon érzelmes vagyok. Elfojthatom az érzelmeimet a saját érdekemben?

Figyelt kérdés
Saját magamat pusztítom el. Az érzelmeim megkeserítenek és megsemmisítenek. Ha nem szabadulok meg tőlük, úgy érzem, előbb-utóbb ez okozza a vesztem. Mihez kezdhetnék, hogy ne szeressek annyira? Ne fájjon annyira? Ne szenvedjek annyira? Minden érzelmet extrém szinten élek meg.

2018. márc. 7. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmi tèren vagy màsban is èrzelmes vagy?
2018. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehogy már azt hidd, hogy ez egyedi! A szerelem ilyen. Ez a lényege! És nem kell tőle megszabadulni, mert még a viszonzatlan szerelem is többletet ad az ember életébe.
2018. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden téren, de szerelmin főleg...
2018. márc. 7. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pont az ilyenek miatt lettem rideg. Én is így voltam szerelem terén pl az első 3-nál majd a legutóbbinál olyan rideg lettem, hogy megijedtem magamtól (szakitáskor), szóval leküzdhető stb de szerintem maradj érzelmes, még mindig jobb.
2018. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vígasztalódj azzal, hogy jobb ez, mint ha nem lennének érzelmeid.
2018. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének érzelmeim, semmi gondom nem lenne (ami zavarna).
2018. márc. 8. 06:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmondod a konkrét helyzetet?
2018. márc. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az érzelmeid jók. Az elméddel van baj. ha elfojtod az érzelmeidet, hatalmas gondjaid lesznek. Mentális, és fizikai is.

Örülj, ennyire érzelmes vagy s tanulj meg tisztán látni, hogy mindig jó legyen ami ennyire erős.

2018. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. A barátaim szerint mindent túlbonyolítok. Minden ingert kétszeresen fogok fel.

Egészen idáig úgy voltam vele, hogy ha elfojtom a rossz érzéseket,akkor jobb lesz. De nem. Ez a sok érzés fel fog halmozódni benned és majd egyszer óriási hullámként ki fog törni belőled. Az nem lesz kellemes.

A megoldás: "Be kell engedned az érzést, hogy aztán elengedhesd" mondta egy ember,akinek igaza van.Vagyis hagynod kell hogy érezd és aztán megszokod és úgymond "megunod" az érzést amit simán elengedsz és nem lesz vele több bajod. Lehet, hogy most nem érted,de hidd el működik és idővel rájössz a logikájára. Nehéz lesz,de megéri.

2018. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!