Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hasonlítja sok ember...

Miért hasonlítja sok ember azt, hogy én kimegyek Bécabe dolgozni, akkor én már migráns vagyok?

Figyelt kérdés

Mert egyből megy, hogy migráns vagy akkor te is... A sok aluliskolázott.

Egy az EU állampolgár vagyok, papírokkal, biztosítással, teljesen legálisan.

Ellenben a migráns papírok nélkül, illegálisan van ott, mégcsak nem is dolgozik.

Ez igyanaz lenne?


2018. márc. 8. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem attól még bevándorló vagy, gazdasági bevándorló. Ezen nem kell megsértődni. Ez tény. :)

Migránsok más tészta. Én is sokáig így gondolkoztam külföldön is, de egyébként meg nincs sok jogunk beleszólni. Az ő rendszerük és ő országuk. Ha ezt így elviselik, vagy akarják, akkor hajrá. De nekünk nincs jogunk ítélkezni, mert attól még bevándorlók vagyunk.

2018. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

igen, ez ugyanaz: általánosítás. te is úgy jellemzed a migránsokat, mint papír nélküli, illegális, nem dolgozó réteg. pedig nem, mert vannak migránsok, akik valós papírral, valós engedéllyel tartózkodnak Európa területén. ezen a logikán tovább haladva ők is migránsok, és így te is.


migráns pedig az, aki valami oknál fogva elhagyja a hazáját és máshol telepedik le...aluliskolázott...XD

2018. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az illegális bevándorló más. De attól még te is bevándorló vagy. Teszem azt, ha Abdul kap tartózkodási engedélyt és nyit egy gyrosozót, attól még a te szemedben sem lesz őshonos magyar. Ugye?
2018. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem alul iskolázott, aki migránsnak nevez, csak tudja mit jelent ez a szó.

Mindenki migráns, aki más országba költözik.

2018. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda agyoniskolázott vagy! Ha magyar vagy, akkor migráns (bevándorló) vagy, ha elhagyod az országot! Tetszik-nem tetszik ez van! Attól, hogy EU állampolgár vagy, mindenféle papírokkal, attól te nem vagy osztrák!
2018. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Mi ez a hülyeség, hogy ha emigrálsz, elhagyod az országot, bevándorolsz egy másik országba, új környezethez kell alkalmazkodnod-más a mentalitás-nyelvet kell tanulnod-nemzeti kultúrájuk teljesen különböző, akkor te nem vagy bevándorló és migráns? Akkor ki vagy? Egy senki?
2018. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Max. vendégmunkás, bár én nem "migráltam" be, hanem mindennap ingázom.
2018. márc. 8. 13:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Jobb kérdés: Minek foglalkozol velük?
2018. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy magyarként kimész Ausztriába dolgozni, még nem leszel echte osztrák, meg hazafi, meg mittudomén. Te is csak egy egyszerű bevándorló vagy az osztrákok szemében, ne gondold magad többnek mert fehér bőrű vagy, meg rendelkezel EU- papírokkal meg engedéllyel :D semmivel sincs több jogod Ausztriában tartózkodni ill. dolgozni mint például egy szerb cigánynak, aki szintén EU állampolgár.

Kicsit tévedésben élsz.

2018. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerbia nem EU tagország. De megjegyzem még neki is több joga van munkát vállalni ott.

Senki nem mondta, hogy echte osztráknak tartom magam, nem vagyok az. Én hivatalosan munkát vállalok külföldön.

Nem eldobom a papírokat és ki tudja honnan illegálisan várom az ingyen életet

2018. márc. 8. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!