Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan van hogy valaki élőbe...

Olyan van hogy valaki élőbe jól néz ki de képeken meg nem?

Figyelt kérdés
Sok lány meg szokott emgem nézni és sok lány érdeklődött már irántam ugyhogy nem lehetek annyira csúnya de ha neten írkálok lányokkal legtöbbször azt veszem észre hogy miután képet küldök nem jövök be nekik élőbe meg mást tapasztalok ez miért van?

2018. márc. 9. 07:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert szerintem nem ferfias fejeket vagsz rajta.
2018. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel a problémával küzdök, csak lányként :/
2018. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2# Szóval te is tetszek másoknak élőbe de képeken meg nem? Engem meg zavar ez mert így nemtudom hogy mosk akkor mivan
2018. márc. 9. 07:53
 4/17 A kérdező kommentje:
tetszel*
2018. márc. 9. 07:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van szerintem,személyes "tapasztalatként" tudom mondani. Egy 19 éves csajt szoktam látni és akkor kb. köpni nyelni nem tudok olyan brutál szép,de mikor megtaláltuk fb-n nem hittem el hogy ő az,és nem is tetszik annyira képeken,nagyon más.
2018. márc. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy van aki nem fotogén! Mondjuk azt nem tudom, miért, de rólam is ritkán készül előnyös kép, a valóságban meg azért tetszem a srácoknak :)
2018. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó pár embernél előfordul, nem te vagy az egyetlen. Az oka, hogy nem vagy fotogén. Sajnos én is ezzel a problémával küzdök, nagyon zavar. Nem azért, mert így nem tudok intagram mániássá válni, hanem csak egyszerűen nem készülnek rólam jó képek, amik a valódi arcomat tükrözik. Ha magamnak csinálom jó fényképezővel, akkor kb 500-ból 1 kép, amit felrakok netre.


Egy tipp: a legfontosabb talán a fény, annak beállításai, például próbálj meg nem zárt helyiségben (szobában) vagy lámpafénynél fotózkodni, hanem inkább kint a szabadban természetes fényben. Tényleg sokat számítanak a fényviszonyok.

2018. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2. cagyok, igen, élőben átlagosnak-szépnek mondanak, de a képeimen úgy nézekbki, mint egy Down szindrómás..
2018. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én kb 10 kgvel többnek nézek ki képeken:(
2018. márc. 9. 11:42
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság azokra is jellemzõ, akik nem valami pózerek, nem állítgatják maguknak az elõnyös oldalukat fényképezéskor.


Mivel sok embernek mániája az, hogy “tökéletes” képeket gyártson magáról, ezért nekik furcsa az, ha valaki nem beállított képeket tesz közzé, hanem csak random lefényképezett pillanatot, bármiféle modifikálás nélkül:)) Ez “csúnyának” számít olyan ember számára, aki hozzászokott a “tökéletes” képekhez.


Szerintem ez nem fotogén/nem fotogén embertípus, sokaknál úgy van, hogy készülnek borzalmasan elõnytelen képek is, de kifejezetten szép képek is.

Sokan frászt kapnak attól, ha olyan kép kerül közzé róluk, amit nem “hagytak jóvá”, és figyelmesen megnéznek minden képet, mielõtt megosztanák. Én is kicsit rondának érezném magam, ha mindenféle random képet mutogatnék, és nem olyanokat, ahol beállítottam az elõnyös oldalam:))

2018. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!