Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ha random oda megy...

Ricardo Diaz kérdése:

Lányok, ha random oda megy hozzátok egy férfi, leszólít és mondja, hogy tetszel neki. Mi a reakció?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha cigány, hívom a rendőrt.
2018. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapok valami konkrét bókot akkor megköszönöm majd megyek a dolgomra.
2018. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Elhajtom. Sajnálom, de ez egy ijesztő módja az ismerkedésnek.
2018. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, hogy köszönöm az érdeklődést, de férjnél vagyok, nem ismerkedem.
2018. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
#1 Ha pedig európai, akkor örülsz a bóknak és ha magyar, akkor lefeküdsz vele, nem? :D
2018. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem volt ilyen. Az aluljáróban egy kinézetre arab fiatal srác szólított le angolul, és rögtön a telefonszámom és az emailom kérte, mondván, hogy tetszem neki, és szeretne jobban megismerni. Közöltem neki, hogy van barátom... erre megkérdezte, higy mennyire komoly... XD

Miután mondtam, hogy eléggé, még háromszor próbálkozott, majd elköszöntem mert jött a metró.

/Amúgy nincs barátom... szegény XD/

15/L

2018. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megköszönöm és megyek tovább :)

Nem szokásom az ilyen beszélgetésekbe belebonyolódni, mert ha meg elmondom, hogy férjnél vagyok, még ők szoktak megsértődni...

2018. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Köszönöm, de nem ismerkedek, még barátokat sem keresek."

Aztán vagy tudomásul veszi, vagy nem hiszi el és lek-rváz.

2018. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Igyekszem kimenekülni a szituációból. Nem vagyok már tini, tudom, hogy főleg a külsőre és a szexre utaznak a férfiak, de amelyik ennyire bárdolatlanul tudatja, hogy kizárólag a külsőm keltette fel az érdeklődését, attól semmi jót nem várhatok.
2018. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Az “arabos” 15 évesnek egy tipp, de meg ne sértődj, kérlek:


Ezt most úgy írtad le, mintha dicsekednél. Pedig ez nem pozitív dolog, ez rohadt sértő, az az idegen könnyűvérűnek nézett téged, és úgy is kezelt téged. Te pedig büszke vagy rá, telerakod a sztorit XD-kkel... ez sértés volt lány, nem bók. Ha egy idegen így nyomul, az azért van, mert úgy gondolja, veled megteheti. Ne örülj már ennyire annak, ha tudod-minek néznek, még ha így kamaszként kevés is az önbizalmad.


Tényleg ne bántódj meg, jótanácsnak szántam. Tudom, ilyenkor még eseményszámba megy, hogy egy FÉRFI akart volna valamit... de báh, nem jó dolog ez így. Ebben a formában nem. Mert ez kizárólag arról szól, hogy mit tippelnek, milyen könnyű lehet ágyba vinni a kiválasztottat, aki nekik nem ember, nem személyiség, nem érző lény, csak szemrevaló és buta körítés az áhított luk körül.

2018. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!