Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már így?

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés

Szétvet az ideg. Legszívesebben vitáznék egyet egy ismeretlennel, mert máshogy egyszerűen nem tudom levezetni. Már napok óta.

22/L



2018. márc. 10. 11:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Futás sem segít. Kikészültem.

Azt érzem segítene, ha levezethetném ezt random embereken.

De ilyet nyilván nem csinálhat az ember..

2018. márc. 10. 11:10
 2/11 anonim ***** válasza:

"mert máshogy egyszerűen nem tudom levezetni."


Le lehet azt vezetni máshogy is, lenne egy két ötletem..

2018. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A józsinak is igaza van. :D
2018. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugtató tea meg ilyenek, meg még sok más ötletem van..
2018. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:oD
2018. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vitázz velem. :D
2018. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mostanában én is így érzek. Én is nagyon ki vagyok merülve. Én próbálok egy kicsit lazítani (ezen a héten még nem fog menni, de a következőn igen - meg aztán jön a húsvét is). Tarts ki, aztán pihenj!
2018. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos mostanában sokszor érzem így, és nem mindig tudom visszatartani magam, így a dühöm néha a szeretteimen, páromon csattan, amit mindig nagyon megbánok. Más lelki okok miatt jártam pszichológushoz, az ő segítségével megtanultam, hogyan tudom magam lenyugtatni, erre a módszerre neked kell rájönnöd. Nekem az olvasás és a stresszoldó színező segít, néha a zene is. Meg persze az is nagyon sokat számít, ha valaki olyannal tudsz beszélni, aki ismer és szívesen meghallgat. De ha egy idegennek "szeretnéd kitombolni magad", akkor írhatsz nyugodtan, jó hallgatóság vagyok, átérzem ezt.


L/19

2018. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, akkor itt vagyok, mint képzeletbeli boxzsák:). Írd meg a gondodat, ha gondolod.
2018. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ergos válasza:
Sajnos nagyon stresszes az elet, tanulas v. Munka ne hibaztasd magad az emberek javaresze erez igy idonkent. A legjobb egy egyensuly megterentese apolni kell a lelked es a tested is.1-2 napja en is majd fel robbantam, a heten ejszakas voltam i
2018. márc. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!