Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek női hülyeségek vagy...

Ezek női hülyeségek vagy másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Nőnap alkalmával úgy volt, hogy szombaton kapok virágot, mert hétközbe nincs idő járkálni utána. Kérdezte a párom, hogy milyen kell, mondtam neki, hogy 1 M magas legyen, hogy tudjam a sarokba tenni. Mondja, hogy van ilyen meg ilyen, melyik legyen, mondtam neki, hogy bármelyik, rábízom, amelyiket szeretné. 2 óra múlva jön, gondoltam, olyan virágokat mondott, amik tényleg szépek, biztos örülni fogok. Erre beállított a semmivel, hogy nem tudta melyiket hozza, ezért majd jövőhéten megveszi velem. Akkor rögtön nem, de annyira csalódott voltam, hogy elsírtam magam, miután elment.
2018. márc. 10. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Torolmetszett noi hulyeseg. Nem mondod meg mit akarsz, de haragszol ra mert nem akart olyat hozni, ami aztan lehet hogy nem is tetszik es akkor azert bognel.
2018. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem túlreagálod. Ha annyira szeretnél egy ilyen virágot, akkor válaszd ki/vedd meg te magadnak. 20/N
2018. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy szeretném-e. Az anyjának vett, az én anyámnak vett, nekem semmit nem vett, majd végül bevágja, hogy addig vigyél be az anyád virágaiból. Rég megvettem volna már magamnak, de hetek óta mondja, hogy ő nőnapra vesz nekem.
2018. márc. 10. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Életedben ez legyen a legnagyobb problémád. Ezen elsírni magad,ha 16 lennél még oké... De ez így,ne haragúdj,kicsit nevetséges. Ilyen kérdések miatt értem a női sztereotípiákat...
2018. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha csak úgy nem hoz semmit, hát oké, mondjuk nem fontos neki. Bár ez nem őróla szól, meg évente háromszor 1 szál/csoko/cserép virágba nem kellene belehalni, de mindegy. De ha már közli az időpontot, hogy mikor megy el érte, rákérdez milyet akar, te várod nagyon, előre örülsz neki, ő meg belengeti az üres öklét, hogy ezt kapsz, nem virágot... hát ne haragudj, de nem valami empatikus ember a párod.


Szülinapján játszd el ugyanezt, ígérj finom tortát, de csak napokkal későbbre, mert csak akkor lesz időd megsütni, kérdezd ki a kedvenc ízeiről, vonulj be a konyhába, majd 2 órával később gyere ki üres kézzel, hogy jaaa, most csak recepteket olvasgattál, de majd jövő héten eskü megsütöd neki.

2018. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az összecsiszolódás mindig nehézkes, mindenkinek vannak helyzetek amikre indokolatlanul felkapja a vizet, főleg amíg nem is biztos abban, hogy a párja miért nem vett neki virágot (kiborult, hogy nem tudtál dönteni, nem szeret elégge vagy csak a világ legjobb virágját akarta megvenni). A legjobb amit tehetsz, hogy leültök megbeszélni ki, mire gondolt és kinek mi esett volna jól.
2018. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7 éve együtt vagyunk, gyerekkorom óta ismerem. Tudja, hogy bármilyen nagyobb virágot megvett volna, annak örültem volna. Ez lett volna az egyedüli jó dolog ebben a napban. Direkt vettem is pár dolgot, mert gondoltam, hogy csinálok egy tiramisut. De mikor átéltem ezt az egészet, csak arra voltam jó, hogy belökjem magam az ágyba. A család meg áthívja még keresztanyámékat is tracssolni, amihez tényleg végkép nincs kedvem.
2018. márc. 10. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat az utolso hozzasszolasod megmagyaraz mindent. Sz*r napod volt, es most hogy mar senki es semmi nem tudta jobba tenni, inkabb bevagtad magadat huppogve az agyba, majd abbol jol tanul a hulyeje! Igy kell ezt, ez az, ugyes kislany vagy! A rokonokat legalabb elkuldted az anyjukba, csak a miheztartas vegett? Nem kell megmondani miert, csak kisirt szemekkel azt kiabalva hogy 'utallak benneteket mind' rajuk vagod az ajtot. Azt majd megjegyzik.
2018. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jézus Isten, micsoda problémák..Nekem még csak nem is kívánt senki boldog Nőnapot, egyedül az egyik tanárunk jött be úgy órára, hogy azt mondta "Sziasztok, gyerekek, és a lányoknak Boldog Nőnapot!"..

Mégse ülök be a sarokba sírni...

2018. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!