Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavarónak tartod, ha valaki...

Zavarónak tartod, ha valaki kivetíti a problémáit a környezetére? Hogyan kezeled az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Számomra azért érthetetlen, mert nem szoktam másokat hibáztatni a rossz hangulatom miatt (olyanokat, akik nem felelősek ezért), nem szeretek másokat terhelni, inkább elvonulok, közlöm az illetővel, hogy nem vagyok abban a hangulatban, hogy önfeledten társalogjak. Nehezen tudom megérteni azokat, aki másokon vezetik le a feszültséget, mert épp valamilyen okból rossz kedvük van, a hozzájuk legközelebbi személyt hibáztatják.
2018. márc. 10. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor töltöm ki, elmondom szépen,hogy most ez és ez a bajom most kérlek hagyj. Azt fel se fogja picivel később "mi a baj?" Na attól a falnak megyek. Amúgy én sem szeretem az olyan típusú embereket van a környezetemben pár. Ha rossz a kedve nekem nem már úgy néz rám,mint ha köteles lenne nekem is nyílvánosan szenvedni...
2018. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Ezt megértem! Valamennyire mindenki érzékeny a környezetére ilyenkor, inkább olyan helyzetekre gondoltam, amikor ok nélkül, mondvacsinált okokból vitatkozást kezdeményez veled.


Én békén hagyok bárkit, akin látom, hogy csak zavarnám.

2018. márc. 10. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen ilyen voltam. Aztán megtanultam függetleníteni a lelki állapotom, általánosságban szemlélődni és mindig a naposabbik oldalát nézni az életnek.

Érdekes amit írtál, mert a társasághoz megfelelő hangulat meghatározhatatlan.

A legtöbb Magyar szorong de észre sem veszi. Ezt szokta meg.


Egy vicc is van erre.


A pokolban minden országnak külön bugyra van. A németeknél áll egy ördög, hogy ha ki akarnak mászni vissza lökje őket. Az oroszoknál kettő. Az amerikaiaknál is kettő és a magyaroknál egy sem. Egy ördög tanonc megkérdezi belzebúbot, hogy miért nincs a magyarok bugyránál egy ördög sem. Belzebúb így felel: Ők visszarántják egymást.

2018. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan területen dolgozom, ahol ez kissé megengedett. Nyilván nem a "Szegény én..." miatt adja közre a problémáját, hanem mert nem feltétlen talál megoldást rá, így segítséget szeretne kérni.
2018. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na az valóban idegesítő. Sajnos vannak ilyen emberek. :(
2018. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!