Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Picit megszokas manias vagyok,...

Picit megszokas manias vagyok, hogy tudnek ezen valtoztatni?

Figyelt kérdés
Van egy adott napi rutin, ahogy zajlik minden nap, es ha egyszer egyik megis elter, akkor furan erzem magam. Nem megyek estenkent pl sehova, mert amugy nem szoktam, ha eloadasra, szinhazba megyek, akkor is furan erzem magam, mert nem illik bele a napomba. Ezeket a valtozasokat igyekszem kerulni, nem megyek mekibe este, ha hivnak, es zavar ez magamban. Mit tegyek?

2018. márc. 11. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Érthető, hogy mindenki szereti, ha van egy rutin, ami szerint zajlik a nap, igazából én is ilyen vagyok, nem igazán szeretek kimozdulni sehova. De néha erre is szükség van, kellenek új ingerek, élmények, nagyon monotonná is tud válni az élet, ha mindig csak ugyanazt csinálod.
2018. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!