Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beszélnek egyes nők úgy...

Miért beszélnek egyes nők úgy az önbizalomhiányos férfiakról, mintha valami undorító férgek lennének?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy nőnek nem nagyon lehet vonzó egy önbizalomhiányos férfi, de az ahogy egyes nők beszélnek róluk az akkor is bunkóság.

2018. márc. 11. 12:18
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja, és a másik meg az, hogy ha egy önbizalomhiányos fiú bárhogy is kimutatja feléjük a tetszését, az nekik mindig ijesztő.
2018. márc. 11. 12:21
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Igaz én férfi vagyok, de szerintem is undorító ez a hiszti amit itt művelsz
2018. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Mert a nő akkor is a védelmezőt keresi a leendő párjában, ha ma az erős és önálló lény látszatát akarja kelteni. Az önbizalomhiányos férfin nem látszik az erő, sőt, sokszor ambícióhiánnyal is párosul, ami az anyagi biztonságot teszi kétségessé. A legalapvetőbb ösztön pedig az, hogy olyan párt válasszunk magunknak, akikkel életerős utódokat lehet nevelni, egy beforduló férfin pedig minden látszik, csak ez nem. Nyavalygós nővel sem marad senki tartósan, férfiban még rosszabb.
2018. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy jönni fog egy Mr. Alfahím...
2018. márc. 11. 12:23
 5/26 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóra gondoltam.
2018. márc. 11. 12:24
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy kicsit nyers volt, de teljesen igaza van az 1.-nek!

Nincs annál szánalmasabb, amikor tudod higy gaz, amit művelsz, és érzed is hogy nem jó ez így ,de te műveled.....

Kezdhetnéd azzal a férfivá válast, higy ezeket az önsajnáltató rinyákat befejezed.... hidd el szimpatikusabb leszel.mi denkinek

2018. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"Nincs annál szánalmasabb, amikor tudod higy gaz, amit művelsz, és érzed is hogy nem jó ez így ,de te műveled....."


Nem döntésből vagyok önbizalomhiányos...

2018. márc. 11. 12:38
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
De döntésből nem is próbálsz változtatni rajta hanem itt sírsz és várod hogy az emberek egyet értsenek veled és sajnáljanak.
2018. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Voltam kapcsolatban önbizalomhiányos "férfival".


Hagyjuk inkább, idióta komplexusos gyökér, aki ahelyett, hogy elmenne pszichológushoz, hogy megoldja, inkább engem bxogatott naphosszat mindenért.

A külsőm volt a fő téma, túl magas vagyok, fogyjak le (169/60-ból), mert "kövér" vagyok, hanyagolhatnám a bakancsot (télen!), mert 2-centivel még magasabb leszek, és ciki.

Emellett minden, 155-165 közötti lányt nyíltan megbámult, és a magasakat leszólta...


1 év BŐVEN sok volt mellette. Persze, ő nem értette, mi bajom van, miért szakítok, de nem tűnik fel neki, hogy ha 34 év alatt EGY barátnője volt, akkor talán nem velünk van a gond?!


Pedig helyes férfi.


29n

2018. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%

A sok kemény , tökös férfi, akik erősek és soha, DE SOHA nem törnek meg. :D

Aztán lehet magányos percükben, rossz pillanatukban a szoba sarokban sírnak és rinyálnak. Az miért jobb? Miért jobb olyan látszatot kelteni, ami nem fedi a valóságot?

Jó, lehet, hogy most túlzok, de a lényege az, hogy a férfiak, alfahímek többsége egy óriási jó színész. Adják a kemény legényt, aztán lelkük mélyén ők is megszeretnének egyszer törni. Ez ekkor jön el, pl. mikor lebetegednek, vagy elvágják az kezüket, akkor rinyálnak mint egy 5 éves kislány és ki vannak ütve. Ekkor meg az önbizalomhiányos férfi néz, hogy most ennek mi baja van. ;D

A nők sem sokkal jobbak, ők meg gyengédségre vágynak, ha ezt megkapják vagy sok nekik, akkor már féregként néznek a férfira.

Válaszom: Persze a túlzott önbizalomhiány sem jó, de azért minden emberben meg van az a bizonyos "Rúgjuk fejbe, mert ez idegesítő" tulajdonság. Ne érezd magad kevesebbnek az ilyen emberek és nők miatt. :) Ha úgy tekintesz, hogy mindenkiben van valami idióta tulajdonság, máris többnek fogod magad érezni.

2018. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!