Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden esetben elítélendő, ha...

Minden esetben elítélendő, ha valaki megüti az anyját vagy az apját?

Figyelt kérdés
Van vannak olyan helyzetek, amikor...

2018. márc. 11. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, ha valami nem tetszik akkor el kell költözni.
2018. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Az is elítélendő, ha a szülők ütik meg a gyereket, bármiről is legyen szó.
2018. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben. Ők nem a haverjaid, vagy a barátnőd, ők a szüleid. Ha nem éppen mintaszülők, ez sem kifogás.

Ha nem bírod őket elviselni, akkor költözz el otthonról, vagy szakitsd meg velük a kapcsolatot, de megütni akkor sem üsd meg egyiket se. És visszaütni sem, ha ők netán lekevertek neked egy pofont.

2018. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Egy olyan helyzetet tudok elképzelni, amikor nem: az önvédelem. Ha mondjuk, apád azt üvölti, hogy agyonver és neki is lát...
2018. márc. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Illetve, azért lehet meg nehany. Peldául, ha apád veri anyádat és megvéded. Ilyen extrém esetekben, nem nevezném elítélendőnek.
2018. márc. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor kést rántott rám, é
2018. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Naszóval, második próbálkozásra...


Kést rántott rám, én leterítettem, elvettem tőle. Szóval oké, hogy vitatkozunk, de ilyet ne csináljon velem senki, még szép, hogy védem az életemet, és ha egyik szülőmet kell ezért megütnöm, akkor az rendben van szerintem.

2018. márc. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1# de ha például 15 éves vagy és vernek akkor elköltözni nem tudsz. Ha elszöksz normális életed nem lehetne mert keresnek a zsaruk hogy hazavigyenek
2018. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!