Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem hazudok utálnak csak...

Ha nem hazudok utálnak csak velem ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Ha egy kis ideig is őszinte vagyok lenéznek, kibeszélnek a hátam mögött eltaposnak.


Ha hazudok, átvertek másokat akkor is utálnak csak a szemembe nem mondják és tisztelnek.


Párkapcsolatban is, ha hazudok hűséget és támogatást kapok, ha nem atvernek.


Sokan mondják hogy ez nem igaz, csak én látom így de komolyan Igyvan! Nem jó ez nekem utálok hazudni...viszont elvárják az emberek tolem komolyan mondom.


Csak velem ilyenek az emberek?


2018. márc. 11. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől nem várják az emberek, hogy hazudjon. Ha neked nem megy, és felzaklatja a belső világod, ne tedd. Szabad nem hazudnod :)
2018. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1: Az a baj, hogy de igen. Itt a GYK- n is több kérdés kapcsán voltak olyan válaszok, hogy nem szabad őszintének lenni, ez már szinte "társadalmi norma". És a baj, hogy van benne valami.
2018. márc. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!