Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is bökdösnek a nyugdíj...

Titeket is bökdösnek a nyugdíjasok a pénztárnál a bevásárlókocsijukkal?

Figyelt kérdés
Leginkább a spárban szokott előfordulni. :)) Nagyon sietnek vagy nem tudom..
2018. márc. 11. 19:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, aztán a negyediknél visszalököm rájuk.


Felháborodhatnak, az sem érdekel, büdös bunkó az ilyen.

2018. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Előfordult már. De nem nyugdíjasok.
2018. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az idősek között feltűnően sok az ilyen :D Végighúzzák a tankjukat a lábadon, löködnek a boltban, két kosárra veszik a húst előtted és még nekik áll feljebb, mert te minek létezel 😂 Vidéken legalábbis ez a helyzet, máshol nem tudom hogy megy ez... :"D
2018. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Metionin ***** válasza:
Igen :D de nem csak nyugdíjasok.
2018. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Sajnos igen de nem csak ők. Hanem sokszor gyerekek, figyelmetlen plázacicák is..
2018. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Állandóan volt ilyen régen

Amióta határozottabb a kisugárzásom, a hajszínem, a viselkedésem meg az egyéniségem, és számukra kiszámíthatóan viselkedem, nem tesznek ilyet. Nagyon sokat szenvedtem egyébként ezzel eddig.

2018. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Bökdösni szoktak, de nem csak nyugdíjasok és nem csak gyerekek.


Nyugdíjasok tényleg a bevásárlókocsival támadnak, olyankor elkezdek hátrálni, vagy adok egy véletlen masszív lökést hátra. Vagy csak szólok, hogy vegye ki a seggemből a kocsit.


Viszont lányoknál is rendszeres hogy az utazótáskányi méretű oldaltáskájukat a hátamba vágják. Ha meg szólok akkor a mellettük lévő aktuális kan azonnal a védelmére kel és őt is el kell küldjem az anyjába. Férfiak meg szimplán a nyakamba állnak, de úgy hogy érzem ahogy a fülembe szuszognak.

2018. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak olyan nyugdíjasok akik pofátlanul visszaélnek a korukkal, és úgy gondolják nekik mindent szabad. Ha mögötted áll sürget, de csak azért, ha sorra kerül, akkor 10 percig tartsa föl a sort azzal, hogy egyenként keresi az öt forintosait a 7,75-ös dioptriájával.
2018. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt ilyen problémám
2018. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul. Ilyenkor meg szoktam kérdezni, hogy "Mi van mami, kezdődik a Rosalinda?"
2018. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!