Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálhatnék ezügyben?

Mit csinálhatnék ezügyben?

Figyelt kérdés

Sok híres ember van akit kedvelek, de csak követem a munkásságát a legtöbb embernek.

Viszont most van egy olyan Amerikai színész akit megkedveltem és követem munkásságát is, viszont szeretném ha pl lájkolna.

Alapvetően nem gyűjtögetem a lájkokat és hasonlók, de nagyon örülnék annak ha ő reagálna rám valamilyen formában, hiszen híres ember és gondolom mások is örülnének ennek...

Viszont instagrammon láttam a posztjai alatti kommenteket és nem igazán reagál.Van hogy lájkol vagy valamihez hozzászól, de ilyen nem sűrűn van.

Meg annyit látok hogy oda van írva hogy: "kérek válaszolj"...

Arra is gondoltam már, hogy üzenetet írok neki, de biztos nagyon sokan írnak neki így nagyon kevés lenne az esélye szerintem hogy látná.

Tanácstalan vagyok hogy mit kéne tennem és szeretnék normális tanácsot kérni...

Elnézést ha rossz kategórába írtam!

16/L



2018. márc. 12. 04:38
 1/6 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%
Nagyon heyes, hogy nem reagalnak a hires emberek. En is leszarnam azokat akik azert szeretnek mert hires vagyok.
2018. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőjj fel.
2018. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a részét szeretnéd, amihez semmi közöd: a magánéletét. A színésznek a filmjeit kedveled, az alakítását, a szerepeit.. de foalmad sincs róla, hogy milyen ember ő.
2018. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit? Semmit, én sem szoktam minden szarra reagálni... hagyjuk már.


Ha híres ember lennék, alapból valami álnéven működtetném a fiókomat, és csak a barátaimat jelölném be ismerősnek, más nem is láthatná a posztjaimat. :D

2018. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mit kellene tenned, de miért lenne olyan "nagy dolog", ha lájkolna?
2018. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy kiről van egyébként szó?
2018. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!