Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az, aki még utálja az...

Ki az, aki még utálja az ilyen KARÓT NYELT nőket?

Figyelt kérdés

Ma voltam fül-orr gégészeten, ahol egy ilyen vékony, 35 körüli, magas hosszú hajú nő nő hozta a kb 10 éves lányát sportorvosi vizsgálatra. Tipikusan az az én mindent jól és jobban tudok a világról típusú nő lehet, szinte senkire rá se nézett még akkorse, mikor leült a székre, de még a kislánya barátnőinek anyukájával se beszélt szinte egy szót se, végig kimérten nézett rájuk, folyton a lányával kommunikált, és a telefonját nyomkodta, meg olyan lenézően nézett mindenkire. A nő mellém ült le a székre, de úgy, hogy a széken rajta volt a táskám és a kabátom, amit azonnal, nagyon szivesen leveszek ha valaki kéri, ő meg kb lazán az ölembe tette őket,miközben a telefont nyomkodtam. Erre megkérdem tőle, most ez mi volt hölgyem ?? erre semmi válasz úgy csinált mintha meg se hallotta volna, meredt maga elé. Nem csak egy ilyen esetet látok ilyen nőktől, de fogalmam sincs, kinek képzelik magukat... Utána is játsoztta ott az eszét, hogy hát a kislánya miért nem kerül sorra hamarabb, hiszen ő még gyerek.. Azt meg aztán végképp nem akarta megérteni, hogy nem érkezési sorrendben hívják be az embereket, hanem fontossági sorrendben azaz ha valaki kontrollra jött vagy súlyosbodott a fülpanasza az megy be előbb. Na meg az, aki már reggel 7-kor ott dekkol a bejáratnál a 8 órás kezdésre, az is hamar bemegy. ( ez voltam én :D ) Csak én utálom az ilyeneket, vagy sok ilyen van és szokjak hozzá ? Én nem sokkal találkozom aki ilyen, de kórházban különösen sokszor felmegy tőlük a pumpa, mivel ott sok ilyen van.


25/f


2018. márc. 12. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Velem ezt férfiak is megcsinálták.

Alacsony az önbizalmad? A tuskó emberek kiszagolják.

2018. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Én nő vagyok. Múltkor felültem a buszra, felül egy kb. velem egykorú nő (25-30) és csúnyán megnézett, amiért leültem az utolsó megmaradt helyre. Még a száját is elhúzta. Én is vissza fintorogtam neki. :D
2018. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%

Az ilyen meg kell fogni és kilógatni az ablakon, fejjel lefelé. Hadd visítson. Attól ellazul. Különben tuti lelki sérült, azok ilyen deviánsok, meg van zavarodva az emberek között, nem tudja hogy kell viselkedni, disznók közt nevelkedett. Valaki kivakarta onnan, és ez lett belőle. Sok ilyen van.

35n

2018. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Engem az ilyenek nem tudnak kihozni a béketűrésemből.
2018. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Annyiféle ember van. Majd megszokod hogy vannak jófejek és hülyék is minden típusból.
2018. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is egy bunkó nő volt, igazad van. De magadat is meg kellene látnod. Az egy másfajta bunkóság, hogy valaki dupla ülőhelyet foglal, hisz a legtöbb szerencsétlen ember nem fog szólni, hogy vedd már el a cókmókodat, hanem csak ácsorog tovább, pedig lehet szédül, stb. Szótlanul elkönyvel egy bunkónak akinek ennyi esze van, ki akar egy ilyennek vitázni. Hiába te nem ilyen vagy és elvennéd a cuccot, nincs rád írva. Ilyet csak akkor csinálsz ha annyi ülőhely van, hogy semmi esélye annak, hogy valaki csak ennek az árán tud leülni.
2018. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Fülorrgégészeten találkoztál vele. Mi van ha csak siketnéma volt?
2018. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
" Tipikusan az az.....típusú nő lehet, szinte senkire rá se nézett...... barátnőinek anyukájával se beszélt szinte egy szót se, végig kimérten nézett rájuk ....lányával kommunikált.....olyan lenézően nézett mindenkire. ......a széken rajta volt a táskám és a kabátom, amit azonnal, nagyon szivesen leveszek ha valaki kéri, ő meg kb lazán az ölembe tette őket..... Erre megkérdem tőle, most ez mi volt hölgyem ?? erre semmi válasz úgy csinált mintha meg se hallotta volna, meredt maga elé." Megállapitod milyen tipusu(?), lenézett mindenkit, nem kért meg téged tiszteletteljesen, hogy ne foglalj két széket, felhorkanásodra nem válaszolt, stb. Amiket leirtál inkább a te bunkoságodat igazolja. Utálkozhatsz ugy ahogy csak akarsz, attol nem leszel jobb ember!
2018. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Én sose értettem azokat az antiszociális embereket, akik járművön vagy ilyen váróteremben a mellettük levő ülésre pakolják a táskájukat, amikor egyébként tudják, hogy az nem arra szolgál és elvárják, hogy a hozzájuk hasonló földi halandó alázatos kérést intézzen hozzájuk, hogy a cuccait tegye a saját ölébe azért, hogy ők leülhessenek.
2018. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon egyetértek 6-ossal.

Buszon is azt látom: a dupla üléseknek szinte nincs is értelme, mert egyikre leül valaki, maga mellé a másikra teszi a táskáját. Vagy úgy ül le, hogy másfél helyet elfoglaljon, nehogy a maradék fél helyre le akarjon ülni valaki. És tényleg arra játszanak, hogy úgyse nagyon szól nekik senki.

Az föl se merül bennük, hogy holnap esetleg ők nem tudnak leülni egy ilyen miatt.


Mellesleg: ugyanez megy a parkolóhelyeknél is. Haladási irányra merőleges parkolóhelyeknél az egyik oldalon szélesebb helyet hagy (lusta korrigálni), rááll a csíkra. A második még egy kicsit arrébb, és így tovább, az ötödik már a hatodiknak a helyén áll. Aztán megy a sóhajtozás, hogy miért nincs több parkolóhely. Hát, ha normálisan állnának be, akkor mondjuk 20%-kal kapásból több lenne.

2018. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!