Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a Rolex...

Mi a véleményetek a Rolex Submariner Goldról? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Terveztem,hogy veszek egy Rolit,de nem vagyok benne biztos,hogy megéri-e az árát. Amit kinéztem magamnak Rolex az 3milla kereken. Szerintetek?

2018. márc. 13. 01:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Minek kèrdezel baromságokat? Ha lenne 3Misid az órára megvennèd,nem GYKN kèrdezősködnèl,hogy "megèri e az árát" egyèbkènt meg olyanok veszik akik a szivar zsebből rántanak ki annyit,ès pont nem èrdekli őket,hogy megèri e az árat,mert nem azèrt vesznek olyat,hogy az időt nèzegessèk rajta.
2018. márc. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még neten sem tudod elhitetni, hogy gazdag vagy. :D

Megérné amúgy rengeteg szempontból, de ebben nem lesz részed.

2018. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1: arany Rolex Sub 3M forintért.. nagyon olcsó. A bicolor (arany-acél) modellek (régebbiek) használtan 2M körül indulnak.. aranytokos Submariner 4M körül kezdődik.


2: szóval ha tudsz aranytokos (eredeti tokos! nem ötvössel csináltatott) Submarinert venni 3 millióért, vedd meg, mert megéri.


3: a Rolex az egyik leggyakrabban hamisított óramárka. Illetve: egyes Rolex-hamisítványok nagyon profi minőségben készülnek. Óvatosan a vásárlással.

(Igen, van olyan hamis rolex, ami bizony aranyból készül...)


4: ha tényleg Rolexet szeretnél venni, nem itt kérdeznél.

2018. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100.000+ Ft-os órám van és nem itt kérdezek róla... Azt hitted majd valaki ráugrik, hogy pénzes vagy?
2018. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!