Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek hogy...

Ti is észrevettétek hogy amióta jó idő lett azóta milyen sok szép lány mászkál a városban? Ők télen merre voltak?

Figyelt kérdés
Annyira helyesek hogy megbolondulok mire hazaérek. Olyan szívesen lennek együtt ilyen szép lányokal. Ti mernétek velük utcán ismerkedni?? És hogyan tudnék megtanulni jól csajozni?? Én sajnos nem vagyok helyes.

2018. márc. 13. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanazok a lányok sétáltak télen is, de most kevesebb ruha/nagy kabát takarja el őket a szemeid elől.
2018. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Elég zagyva kérdés, összevissza fogalmazással. Akkor most az idõjárás a téma vagy a csajozás, vagy wtf?
2018. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

én szerettem olvasni.. :)


lehet, hogy be voltak vackolva..fázósak ám


csajozni meg ne itt tanulj ha jót akarsz magadnak | nekik

2018. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
97%
A pufikabát, a vastag sál és sapka alatt. Most előbújtak. :D
2018. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem aranyos kérdés 😃😃


Mivel a jó idő a hangulatnak is jót tesz, lehet, hogy a napsütésben mindent és mindenkit szebbnek látsz 😊

2018. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanezek járkáltak, csak nagykabátban, orrig felhozott sálban és szemöldökig lehúzott sapkában meg esetleg hóviharban amikor amúgy se látsz semmit, nem vetted őket észre. Attól hogy valaki csinos lány még nem teheti meg a legtöbb esetben hogy télen nem jár dolgozni/iskolába:D
2018. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanúgy jártak az utcán, mint most, csak nem vetted őket észre. Most megjött a jó idő és elöntött a szaporodási vágy, felpezsdültek a hormonok és emiatt látsz több csajt szépnek.
2018. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Itt a tavasz dagad a f....

Kérdező a tipikus példa.😂

2018. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan így vagyok vele. Egész nyáron merev farokkal járok, míg télen téliálmot alszik. Nehéz az élet.
2018. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

Te valami migri vagy, ha jól gondolom:D

Barátkozz a kecskékkel inkább;)

2018. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!