Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lustaság. Hogyan élhetnék...

Lustaság. Hogyan élhetnék aktívabb életet?

Figyelt kérdés
8 óra meló, főzés, kaja, intézkedés, alvás.. Így telik az életem. Néha raveszem magam edzesre, nézek egy filmet, olvasok, de ezeket sem rendszeresen. Munka, munkára keszules, takaritas, alvasból áll az egész, nincs időm, erőm semmire. Vissza sírom az iskolás éveket. Ha lenne családom még kevesebb időm lenne. Ti, hogy vagytok ezzel? Hogy menedzselitek? Min változtassak, hogy kikeruljek ebből a mokuskerekből?

2018. márc. 13. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szabadnap? Hétvége?

Hét közben nekem se nagyon van időm, vagy erőm, kedvem semmihez sem. Csak olvasok vagy tv-zek, filmek nézek este.

De a hétvégém szabad, akkor kimozdulok, sportolok, találkozom másokkal.

2018. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Napi 10-14 órát dolgozok (attol fugg hogy erek vissza a telephelyre) 6+2-es munkarendben....

Miután hazaértem, megyek futni, 2 napos pihenőn bringázni, valamint a 2 pihenőnapon van a nagytakaritás.

Az elején nehéz volt, de amikor beállt egy rendszer utana könnyű lesz. És persze szeresd a mozgást.... ha nem szereted, akkor.nem fogod rávenni magad sose...

2018. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Motivációt kell találni. Nem fogod tudni rávenni magad, ha nem muszáj, vagy nem csinálod szívesen. Én például otthon meló után karámot építek. Minden nap csak azt várom, hogy mehessek haza, öltözzek játszósba és mehessek ki dolgozni. Engem motivál az alkotás öröme. Te is találj valamit, amit szívesen csinálsz, vagy amit társaságban tudsz és húzzátok egymást.
2018. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főzéshez szerezz asszonyt vagy pasit ( amit gondolsz-divat ) s lesz szabadidőd bár kevesebbet alszol majd bizonyára:))
2018. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Takarítás:

Robotporszivo

Mosogatás:

Mosogatógép

Főzés:

2 naponta 1-2 óra + reggeli,vacsora

Bevásárlás:

2 naponta 1 óra

Ezek mellett marad kb napi 4-5 órát tisztán szórakozni.

Én sportolni szoktam heti 4szer, hétvégén meccs, hét közben egyetem és munka.

2018. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Válaszként a hogyanra:

Válassz olyan hobbit ahol nem hagyhatod cserben a csapattársaid, azaz kötelező járnod.Pl. csapatsportok.

2018. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!