Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék megnoni, megnyúlni?

Hogy tudnék megnoni, megnyúlni?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok. 168 centi és szeretnék egy kicsit nyulni. Tudom hogy ez csupa genetika még minden de hogy tudnék megnoni.

Ha időben lefekszem, egészséges táplálkozás, lefekvés előtt 30 perccel kalcium bevitel és nyújtás segít?

Mert ezeket olvastam



2018. márc. 13. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem..de én még talán nálad is alacsonyabb voltam 13 évesen és 13-14 éves koromra hirtelen nőttem MAGAMTÓL annyit, hogy az egyik legmagasabb lettem az osztályban. Most 185 cm vagyok.
2018. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Már így is jó a magasságod, 18 éves korodig még simán nőhetsz.


Unokatestvérem 14 évesen még 161 volt, aztán egy év alatt nőtt 25 centit.

Párom meg 16 évesen 166 centivel elérte a végleges magasságát - na, ő valóban alacsony, az összes barátja közül is a "legkisebb", de kit izgat? Őt abszolút nem :)

2018. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak azért mert jó pár ismerősöm sokkal nagyobb nálam pl. csapattársam majdnem 10 centivel...és kapus vagyok és kapustarsaim közül is a legkisebb......

Csak ezért kérdezem

2018. márc. 13. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
már nem emlékszem a fortélyokra
2018. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


:D

2018. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!