Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk számotokra undorító?

Fiúk számotokra undorító?

Figyelt kérdés
Ha egy lány karja (könyök-könyökhajlat), lábfeje... ekcémás? Tavasszal, nyáron jön ki rajtam. ;(

2018. márc. 13. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Hát, igen.
2018. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mádár0218 ***** válasza:
90%

Nem, én is ekcémás vagyok megtudom érteni :)


Nem ez a döntő dolog hogy bejön e a lány :)

2018. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Csatlakozom, nekem se szinpatikus.
2018. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem az az undorító, hanem az, ha nem törődik vele.
2018. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Édes istenem, hidd el, ha szeret a pasi, és nem első éjszaka már hancúr van, nem fogja érdekelni hogy ekcémás vagy. :D De azért megkérdezném hogy mennyire durva ekcéma? :D
2018. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván egy ilyen laphámszövet elváltozásos bőrgyulladás, ami ráadásul szép tarjagos pikkelyekben jön is le, az valamilyen szinten persze, kissé visszataszító lehet, de mindenképpen tolerálható és nem zárná ki a párkapcsolatot.

Az exemnek a talpa tele volt fehér vaskos szemölcsökkel, az sem volt épületes, de segítettem neki mindenben, hogy megszabaduljon.

Ha te lennél a barátnőm, vennék neked Flucinar nevű kenőcsöt, az ugyanis két nap alatt nullázza az ekcéma tüneteit. Ha naponta felkened finoman, akkor meg nem hagyja kijönni. Még be is kenném. Nekem jó érzés segíteni és tényleg önzetlenül szoktam tenni.

2018. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ekcéma fétisem van. :)
2018. márc. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a könyököm ekcémás, gyerekkorom óta, azt eddig semmi (tehát semmi, sem étrend váltás, sem ezerféle kenőcs) nem tette rendbe.

A kezem is szokott ekcémás lenni, ez viszont sokszor stressz miatt. Eddig nem undorodtak tőle a barátaim.

2018. márc. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan a kezem, de amíg a tapad jó, addig nincs gáz.
2018. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem undorító, én teljesen megértem mert nekem is olyan szokott lenni a bőröm, konkrétan néha úgy nézek ki mintha rohadna a kezem, szóval nem vagy egyedül.
2018. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!