Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van egy kis baja,...

Szerintetek van egy kis baja, ha ezt mondta?

Figyelt kérdés

Húha.. Szóval.

Van egy fiúbarátom, akivel egyik nap beszélgettem. A témát fogalmam sincs hogyan hoztuk fel, de röviden erről volt szó:


Ő: Minden ember egyforma. Minden ember ugyan olyan tulajdonságokkal rendelkeznek, és unalmasak.

Én: Szóval, te is unalmas vagy?

Ő: Nem. Én egyedi vagyok.

Én: Csak te vagy az egyetlen egyedi ezen a bolygón? *HAHA*

Ő: Igen. Egyedi tulajdonságokkal rendelkezem.

Én: Pedig mindenki egyedi, egyedi tulajdonságokkal. Nem léteznek egyforma személyiségek.

Ő: Csak az alsóbbrendű emberek mondják ezt, mint te. Belőled sok van. Én egyedi vagyok.

Én: Esküszöm, úgy beszélsz, mint egy beteg.

Ő: Te vagy a beteg, és az apád! Az én családom rendben van. Ne szórakozz velem.


Hát, itt már torkig voltam. Abba is hagytam a beszélgetést. Látom, nem tetszett neki a véleményem. Kicsit hülyén érzem magamat, ezért tettem fel a kérdést. Ez így oké nektek?


Végül az lett belőle, hogy nem akar többé szóba állni velem. Én próbálok szóba állni vele vagy mégsem kellene? Elég nyomorultul érzem magam.



2018. márc. 14. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azt nem értem, ezek után miért akarsz még ezzel a nyomorulttal szóbaállni? Tipikus korlátolt, önelégült phaszfej, biztos vagy benne, hogy szükséged van egy ilyen emberre az életedben?
2018. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most haragszik a világra. Majd kinövi.
2018. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából már felnőtt. 22 éves. Épp ez a furcsa nekem. Nagyon durcis.

Nem szeretnék szoros kapcsolatot vele, de ő a barátom. Vagyis az volt. Elég kevés barátom van. Ha elvesztek egyet, mindent megteszek, hogy visszaszerezzem. Lehet, rossz szokás.

2018. márc. 14. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ő nem a barátod, hanem a feljebbvalód. Te meg a kis csatlósa. És az összes vagyonomra fogadni mernék, hogy csak fiúknak engeded meg, hogy így, lekezelően beszéljenek veled. Egy lánybarátot kiraknál ennél kevesebbért is az életedből.
2018. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy öntelt kocogláda, sz@rd le....még apádat is megsértette...fel sem fogtad?
2018. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátság a kölcsönösségen alapul és az egymás iránti tisztelet az egyik alapja. Ez az ember, aki ennyire lenéz téged, enyire alsóbbrendúnek tart, nem a barátod és valszeg soha nem is volt az, sajnálom. Nem szabad ennyire ragaszkodni azokhoz, akik rosszul bánnak veled, nem egészséges mártírnak lenni. Nekem inkább legyen egyetlenegy barátom, mint 5 ilyen álbarát, aki egy senkinek tart és akire nem lehet számítani.
2018. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!