Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez még nem számít őrültségnek?...

Ez még nem számít őrültségnek? Ugye minden oké velem?

Figyelt kérdés

Ideges voltam, mert összevesztem a szüleimmel, plusz úgy érzem, hogy a barátaim cserbenhagytak, de igazából nem is olyan igazi barátok, na mindegy, ideges voltam, és olyan erősen karmoltam a saját kezemet a másik kezemmel, ahogy csak tudtam. Kicsit vérzett is.

Nem tudom miért csináltam, tudom, hogy nem old meg semmit, sőt, baromira elszégyeltem magam. Bekentem balzsammal.

Tudom, hogy ez még bőven nem a vagdosás kategória, de félek, hogy kicsúszik a talaj a lábam alól, és egyszer én is ott végzem.

Légyszi ne nézzetek teljesen hülyének, szeretnék megoldást találni a problémáimra.

Hogy vezessem le a feszültséget?



2018. márc. 14. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

" Hogy vezessem le a feszültséget?"


Ilyenkor menj és fuss egyet. Vagy menj sétálj egyet. Akkor is lehiggadsz, de legalább nem marcangolod szét magad.

2018. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, tudom, hogy ezt kéne. De a pillanat hevében annyival egyszerűbb magamnak ártani.

Dióhéjban annyit, hogy nagyon nehéz eset vagyok, valószínűleg túl érzékeny vagyok lelkileg, vagy nem tudom, de ha ennyire nem jönnek össze a dolgok az életben, akkor biztos velem van a baj.

2018. márc. 14. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, sírni nem szégyen. :)

Menj el sétálni,bármilyen dühös és frusztrált vagyok nekem mindig segít!

2018. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Veszel boxzsákot otthonra s gyagyás pillanatodban püfölöd, de vehetsz gumicsontot is ha harapós vagy;)
2018. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez nagyon rossz felfogás, ne egyből magadat hibáztasd ha rossz dolgok történnek veled.

A rossz dolgok akkor is megtörténnek ha akarjuk ha nem és ehhez az is elég hogy ha nem teszel semmit.

Tudod, egy igaz barát mindig megbocsát! Ha nem így van akkor keress más barátokat!

2018. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat!

Lehet más barátok után kéne nézelődnöm, de nem olyan egyszerű ez.

2018. márc. 14. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom jól hogy igaz barát nem terem minden fán de soha nem szabad feladni. Sok sikert!
2018. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. márc. 14. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta volt hasonló?
2020. nov. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!