Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korig érzitek...

Hány éves korig érzitek tartalmasnak, aktívnak az életeteket?

Figyelt kérdés
És mikortól vált(at)ok passzívvá, amikortól csak túlélitek a napokat, de nem nagyon van cél előttetek?

2018. márc. 15. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
32 vagyok, tartalmas és aktív életem van, nem hagyom, hogy bedaráljanak a hétköznapok és mindig van előttem cél, hiszen ezeket folyamatosan tűzöm ki magam elé. Ismerve a személyiségem ez egészen addig így is lesz, amíg egészséges vagyok és el tudom látni magam.
2018. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Most még fiatal 20 éves fiú vagyok talán majd idősebb korban lesz az hogy már egyéb dolgok nem fognak annyira érdekelni mint most
2018. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Velemenyem szerint, az ember ameddig el, addig tartalmasnak kell ereznie az eletet. Mindig kell lenni kisebb-nagyobb celoknak, amire lehet torekedni.
2018. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én 40 vagyok és izgalmas a lét.
2018. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Tina Turnert... Elmúlt 70, de még mindig nagyon aktív.
2018. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 65 éves nő, pasizik, kirándul, nyaralni jár - állítom aktívabb mint én 35 évesen. Nem korhoz kötött.
2018. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 49 vagyok,tele vagyok célokkal,szeretem a munkámat,nagyon klassz hobbim van,örömmel segítek a fiamnak,hogy jó élete legyen.

Én nem hinném,hogy ez megszűnne nálam bármikor is,most is szinte 20 évesnek érzem magam,igaz a munkától kicsit itt ott kattannak az ízületek,de még bírom. :)

2018. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Munkatársaim bőven 40-50 évesek és teljesen aktívak. Sőt, arról beszélnek, hogy az ő szüleik is folyton úton vannak, élik az életüket...
2018. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az élet akkor tartalmas, ha megtöltöd. Nem korfüggő, hogy ki mennyire aktív, a környezetemben van példa arra, hogy huszonöt éves és túlél, meg arra is, hogy ötvenes, de aktív és örömmel teszi a dolgát, talál értelmes elfoglaltságot. Én 37 vagyok, és nem érzem magam passzívnak, bár már nem feltétlenül abban nyilvánul meg, mint tíz-tizenöt éve.
2018. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok, de sosem volt tartalmas éltem, mindig csak túlélni akartam a napokat. A sulit utáltam, reménykedtem benne, hogy ha felnövök és magam ura leszek, majd jobb lesz. Most meg hogy dolgozok, utálom a melót és a stresszt és legszívesebben visszamennék az időben az iskolás éveimbe, ha lehetne. :( Céljaim nincsenek, soha nem is voltak.
2018. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!