Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki csendes,...

Mitől lesz valaki csendes, magának való?

Figyelt kérdés
Az ilyen emberek valami külső tényező hatására lesznek ilyenek, vagy ez van a génjeikben?
2018. márc. 15. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
A génjeikben nincs szerintem ilyen. Egyszerű döntés eredménye is lehet. Lehet egy önismereti megfejtés is ez az életvitel. Ezt az tudja aki éli.
2018. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a leginkább kiváltó ok az önbizalomhiány lesz.


Más lehet, közömbösség, fásultság.


Magának való lehet olyan is, aki nem szeret szívességet kérni másoktól, vagy mások terhére lenni. Esetleg túl önfejű ehhez.


Csendes lehet olyan is, aki nem szereti a felesleges csacsogást.

2018. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem külső tényező, így születünk, ez egy beállítottság, amit nem tudunk megváltoztatni (meg egyébként is miért kéne).

Én pl nem tudok (és nem is szeretnék) más típusú lenni, mint amilyen a személyiségem most. Már óvodás koromtól felfedeztem, hogy a csendességben, és inkább a többiektől elvonultan érzem feltöltve magam. Így is maradok, az összes pozitív és negatív hozadékával együtt.

2018. márc. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Több trauma éri, rájön, hogy felesleges mások felé nyitnia, idegesíti a többi ember, stb.
2018. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én attól lettem csendes, "magamnak való", hogy cseszegettek az osztálytársaim - felszín alatt komoly problémáim voltak, amit végül megoldottam, de megmaradtam ilyen. Én szeretek csendben lenni és figyelni. Nem értem, hogy ez miért ördögtől való :D

Biztos nem genetika. A szüleim, a nagyszüleim és a családom elég harsány.

2018. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam külső tényezők okozták.
2018. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is csendes voltam, a szüleim is azok, a barátaim is. Ilyen környezetben nőttem fel, ez volt a normális. Nekem az a furcsa, aki be nem tudja fogni a pofáját, egyszerűen állandóan szófosása van. Roppant idegesítőek ezek az emberek. Nem igaz, hogy legalább 5 percre nem tudnak elhallgatni óránként. Nekik mi bajuk van? Őket milyen trauma érte?
2018. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Én gyerekként is ilyen voltam, szívesebben játszottam egyedül az udvar végében egy csapágygolyóval meg egy edényfedővel (vagy bármi más szeméttel, amit találtam), mint a rendes játékokkal, amiken osztozni kellett volna a többi kisgyerekkel.

Nincs bajom az emberekkel, jól eldumálok velük, prezentációt is gond nélkül tartok (csak nem szeretek), ha valaki szimpatikus, akkor kezdeményezek, de ritkán kelti fel valaki ennyire az érdeklődésem. A csapágygolyó izgalmasabb :D

2018. márc. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!