Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesit fel hogy...

Titeket nem idegesit fel hogy ilyen rossz idő van?

Figyelt kérdés
amikor menni kellett iskolába olyan meleg volt hogy majd meggyulladtam most meg pont a hétvégére lett ilyen undorito hideg takony idö. én vidéki vagyok és ha jo idö lenne kint lehetnék az udvaron vagy kerékpározhatnék igy viszont bent kell rhadni a házban és semmit nem birok csinálni.

2018. márc. 16. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
De, engem is irritál. Csak annak örültem, hogy a szülinapomon sütött a nap, de jövő héten megint meg fogunk fagyni. Ilyen időben nekem sincs kedvem menni sehova, meg sok tanulnivalóm is van...
2018. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

jovo heten hetfon -8C

nagyon idegesit


elovettem a nyari ruham e het elejen .. most vehetem vissza a salat sapkat

2018. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Egyre hülyébb az időjárás amikor a melegnek kellene jönnie akkor hideg jön...fura volt a decemberi januári 10-12 fok is talán ezért tolódik a tél:(( szörnyű
2018. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Engem nem idegesít fel. Tenni nem tudok ellene semmit, feleslegesen pedig nem hergelem magam.

Kövesd a példámat...

2018. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Kicsit zavar. Kikapcsolódást terveztem, bringázást vagy túrázást. De így legalább rá tudom venni magam, hogy bent takarítsak ki végre.
2018. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Firedoom ***** válasza:
29%
Tenni nem tudok ellene, este ugyan ugy kimegyek a varosba es elszorakozok valahol, ocsem elment kempingezni egy eleg hosszu erdei turaran.
2018. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Én hülyét kapok tőle :D Komolyan, egész hétköznap - mikor 12-14 fokok vannak - nem tudunk menni sehová, mert sok a meló.


Hétvégén lehetne, akkor meg 3-4 fok, szakadó eső meg hó. Anyád.

2018. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Annyiból örülök hogy legalább ilyen időben is gyakorlom a vezetést, mert ugye dolgozni azt muszáj...

Ha otthon lennék rendberaknám a szobám, kitakarítanék, utána meg olvasnék. Minden időben lehet mit csinálni. (Napsütésben ha otthon lennék lehet kimentem volna az erdőbe)

2018. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok tőle ideges.
2018. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem inkább elszomorít.
2018. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!