Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feltél nélküli szeretet avagy...

Feltél nélküli szeretet avagy utál mindenki amiért nem játszom meg magam?

Figyelt kérdés

A helyez a kovetkezo ma jöttem rá hogy miért utálnak olyan sokan.

Van egy mondás:Mindenki olyan ember amikor egyedül van otthon.

Én teljesmértékig ugyviselkedek otthon mint az utcán.

Vajon probléma e az ha az igazi arcomat mutatom a világnak?

Mindenért basztatnak az emberek azért ahogy és amit eszem.

Pl túl gyorsan eszel (szüleim rámszolnak mindíg) miért állva eszel?Miért eszel ilysn büdöset?Miért most kell enned?Stb.

Es ez csak egy téma a rengeteg közül.Mindent kb egyedül csinálok a szobámban mert senki nem "bír" elviselni.

Vajon nekem is 2 vagy több színűekbek kéne lennem mint a többi embernek?

Ezert haragszom az emberisegre h senki nem elég tökös mutatni magát.

A gysngesegeimet is muttom es pancelkent viselem.Ám a legesleggyengébb pontjaimat senkinek sem mondom mert félek a visszaéléssel.

A jövőben talán azokból lesz a legerősebb páncélrészem.

Nagyon-nagyon keves mennyiségü ember kedvel vagy szeret.

Még nem jöttem rá hogy milyen jellemű emberek ők.De még arra sem hogy ki az aki igazán szeret.

Leginkabb magamat szeretem.

Képes vagyok magam megjátszani,meseti szinten de egyántalán nem szeretem.

Sokszor még saját magamat is be tudom csapni de egyre kevesebbszer vsinálom mert tisztelek ennyire másokat éd magamat is.

A családom fele már nem szeret velem lenni pedig 18 sem vagyok.

Szükségem van másokra?

Ha igen akkor vajon megéri felvenni az állatcot?

A társadalmi "normát"?

Sztem bincs norma mindenki olxan amilyen.

Vajon kelleni fog más segítsége a bajban ,akár családtag akár rokon akár barát stb.

Párkapcsolatot atombehéz találni magambak.

1 nagyok az igényeim

2 nem vagyok szimpatikus sok embernek.

Sőt a legtobben a csajok kozul utalnak.

Es ahogyan eszrevettem sztem irogyek arra h ők kemén allaecot mutatnak en meg nem es en merek ilyet csinalni ok meg nem.

Talan fel kellene h vegyem az állarcot és csak lassan bemutatni h milyen is vagyok?

Meglehet.

Ali a helyesírásomba akar belekötni ba&sza meg a nyelvtankönyvét és gondolkodjon el hogy vajon a helyesírás a mérleg eggyik serpenyőjében és egy általa még alatasnak látott emberi élet/helyzet a másikban akkor vajon egyenlőek-e.



#rokon #család #apa #barátnő #anya #testvér #valódi #maszk nélkül #állarc nélkül #magam útját járni
2018. márc. 16. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem önmagunkért szeretnek, hanem egy álarcot egy gyurmát az ilyen kapcsolatokat megette a rossebb.
2018. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

A bajod az, hogy azt hiszed csak korulotted forog a vilag.


Az oke, hogy magadat adni, de van elfogadott viselkedes, van egy bizonyos modja pl. az etkezesnek, es igen, tobbi mint valoszinu, lesznek olyan napok, sok is, mikor szukseged lesz masra. Na de, mint irtad, meg 18 sem vagy. Most meg csak bugyogsz, aztan majd idovel rajosz, hogy maskepp is lehet.

Amugy egy jo szakember segitsege nem artana neked.

2018. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is ogy gondolom.

Az 1 folog ha i zavaja oket es ramszolbak de oket minden zavarja es a tobbi emert is a kornyezetemben.Ezert igyekszem elvonulni h ne kelljen a károgását halgatni senkinek de nem lehet teljesen mindent elkerulni.

Lehet h arra a rovid kis időre mig találkozom veluk megjatszom magam.Nem birom ezt a sok kuva kiabalast.

2018. márc. 16. 13:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Latom nem sikerult megerteni ... Abszolute hidegen hagy h mi a módja minek. Ha nem tetszik szoljon 1x normalisan akkor visszafofogom magam.Nem az önmegtartoztatással van bajom mert kepes vagyok magam visszafogni.De olyon dolgokba pofáznak bele amihez az egyadta világon semmi közük nincs.
2018. márc. 16. 14:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Hulyeseget írtam mert nem egyszerűen belepofáznak hanem percekig tolják a fasságaikat.
2018. márc. 16. 14:05
 6/12 A kérdező kommentje:

Ideillő közmondás:Bolhából csinál elefántot

Ez teljesen igaz de akik basztatnka azok nem elefántot hanem egy bálnát csinálnak és főlleg az anyám.

Kibekúrt idegesítő hogy pampog nekem aprócseplő dolgok miatt.Megnicsájtom neki és ő is nekem.Ezt el kell giseljem amieddig itt lakom ittana max 2 évente meglatogstom pár órára.Pont h ő vagy ől az élhetetlenek nem én mert mindenbe belekotnek.

Itt nem velem van a problema hanem anyammal.

Attol o meg szeret fe erre nem vahyok kivancsi.

A tobbi ember meghat kapja be.

2018. márc. 16. 14:09
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon elírtam:

Megbocsájtok,Elvilselem

2018. márc. 16. 14:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok hozzád. Nem bírom elviselni, ha hülyeségekkel traktálnak, inkább elvonulok. Kiállok az igazamért, és sok helyzetben túl nagyszájú vagyok. Igazából mindent leszarok magam körül és úgy élem az életemet, ahogyan én akarom. DE, dolgozom azon, hogy minimálisan is, de adjak más véleményére, és kicsit felvegyem a dolgokat és ne félvállról..
2018. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem rendben van, hogy nem vagy képmutató. Jobban kedvelem a hozzád hasonló emberek társaságát, mint azokokét akik azt hiszik ez valami szerepjáték és álarcban mászkálnak.
2018. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy picit ködösítesz azzal,vagy nem érzékeled hogy KONKRÉTAN mi az ami miatt téged leszólnak.Szerintem tipikus kamasz vagy aki még nincs tisztában a határaival és feszegeti azokat.Mindennek túl nagy és messzemenő jelentősséget tulajdonítasz:dramatizàlsz.Ahogy azt a tipikus tinik teszik.Biztos hogy szeretnek téged csak erős kontroll alatt akarnak tartani.Te pedig lázadsz,ez is szokványos jelenség.A társadalmi normákhoz pedig picit rugalmasabban kellene állnod mert azért vannak hogy a kis és nagy közösségek harmónikusan együtt tudjanak műkődni.Gondolj pl arra hogy anyukád nem csak az anyukád,hanem egy feleség/elvált NŐ,munkavállaló stb ahogy te diák is vagy gyerek is,fiú is,lehet hogy testvér vagy dolgozó fiatal végtelen számú szerepeink vannak és ezek nem rossz dolgok.Úgy képzeld el hogy kapsz az élettől egy témát és úgy adod elő úgy fogalmazod meg amit akkor abban a helyzetben legjobb tudásod szerint tudsz tehát AZ VAGY TE és ha visszatekintesz akkor láthatod hogy fejlődsz és változol és a változás nem önmagad megtagadása hanem önmagad gazdagítása fejlesztése.Igazat adok abban hogy rengeteg a kétszínű ember,hogy ránézel és látod hogy nem őszinték a szavai valami érdek vagy megúszás hajtja.Ezeket sz idő múlásával egyre könnyebb lesz kezelni lefog peregni rólad Vagy jobban hátar fordíthatsz ezeknek az embereknek és azok felé fordulhatsz akik hitelesek a számodra.Amíg fiatal vagy a korodból kifolyólag is lenézhetnek hamarabb betalál egy hatalmaskodó tanár vagy egy kötekedő szülő meg jobban ki kell vívnod az elismerést de mindenkivel így van ez.
2018. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!