Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek kifelé forduló...

Van köztetek kifelé forduló (extro, nárcisz) aki annyira az hogy filmet, sorozatot nézni nem is szokott?

Figyelt kérdés

Dolgozik vagy sportol, találkozik 1-2 baráttal, vagy a párjával van. Házimunkát csinál vagy bevásárol. Takarít, főz. Kb ezeket csinálja mindenki, lehet valamit kihagytam.


Múltkor hallottam egy ismerőstől hogy nem is néz filmeket egyáltalán. De az hogy nincs ideje nem volt igaz, mert kb 2-3 óra neki is volt. Csak olyankor találkozott valakivel.


Szóval aki még tanul az gyakran nem szokott még dolgozni. 16 éven alul gondolkodom. Aki pedig dolgozik az már nem megy utána suliba általában. Tehát így vagy úgy lenne idő bedobni egy filmet. Ezt a szabadidőt mire használjátok?


Mert azt gondolom itt már a magány vagy egyedüllét kerüléséről van szó. Szerintem ugyanúgy egészségtelen ha valaki napi több film sorozatot megnéz és nem él társasági életet, mint aki olyan szinten magával foglalkozik és folyamatosan társaságot keres hogy sose maradjon 20 percnél tovább egyedül.


A kérdés az hogy mit csináltok a szabadidőtökben a filmek nézése helyett, amikor már le tudtátok a kötelező köröket? (meló,suli,sport,házimunka stb)



#extrovertált #nárcizmus #magány elkerülése #intimitástól való félelem
2018. márc. 17. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se nézek filmeket, pedig introvertált vagyok... sőt kapaszkodj meg, tévém sincs 12 éve, mert nekem az nem szórakozás vagy kikapcsolódás
2018. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

extroverzió ≠ nárcizmus


Én is introvertált vagyok és én sosem bírtam “sorozatozni” meg “filmezni”. Elindítom és 5 perc után elkapcsolom, mert untat, hogy csak egy dologra kell figyelnem. Pedig nekem is lenne időm.

2018. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is introvertált vagyok ha bekapcsolom max 10percig nézem,megunom vagy annyira unom magam hogy folyamatosan ellapozom hogy mozgassam az agyam ahoz hogy mi történik es akkor kevésbé unom😉
2019. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!